Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj állandóan a fejem?

Miért fáj állandóan a fejem?

Figyelt kérdés

Közel egy hónapja kezdődött, szinte minden nap megfájdul a fejem tarkótájékon, különösen a melegfrontra érzékeny.

20 napja kezdtem el fogamzásgátlót szedni, az orvos azt mondta, attól van, hiába mondtam neki, hogy ez már előtte kezdődött. Jól emlékszem karácsony után amikor jött az az enyhe idő, azóta tart. Normális ez? Hova menjek, mit tegyek?



2015. jan. 26. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk első körben mérd meg a vérnyomásod.
2015. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, a vérnyomásom alacsony. 90/60
2015. jan. 26. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok dologtól fájhat a fejed, ha csak a front lenne a ludas, akkor nem folyamatosan fájna. Az egyik legfontosabb dolgok:

-elég folyadékot iszol?

-rendszeresen eszel?

-kipihened magad?

Ha állandóan fáj a fejed, nézesd meg a látásodat is.

Az én fejfájásom okára nem jöttek rá, de azért javaslom, hogy menj el a neurológiára, ott elküldenek MR-re, és MRA-ra, ahol legalább ki tudnak zárni bizonyos betegségeket, esetleg rendellenességet.

2015. jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gátlotolmis lehet,de a fronttol is,a fáradságtol is,stressztol is
2015. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire alacsony a vérnyomásod, akkor sokkal több folyadékot kellene innod.

Ha 1 hónapja fáj, akkor érdemes kivizsgáltatni, menj el a háziorvoshoz.

2015. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!