Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a folyás? állandóan van...

Mi ez a folyás? állandóan van és szaga van!? Ez normális? Vagy van valami bajom? Mit tegyek nagy mértékben van, és ijen fura savanykás szaga van.!?

Figyelt kérdés
2014. nov. 29. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Menj el nőgyógyászhoz!!!Beteg vagy!
2014. nov. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ès èn 13/l vagyok a mostohaanyukámnak.szoljak?ez nekem règen van ès mèg nem.mult el!ès ez komoly betegsèg?mitől lehet?
2014. nov. 29. 08:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vírusos vagy bakteriális fertőzés, olyasmi mint egy mandulagyulladás. Esetleg gombás fertőzés is lehet. Azt, hogy mennyire súlyos, az orvos tudja megállapítani, és a kezelési módját is. Amikor nekem volt hasonló, felírt antibiotikumot, amit szedtem egy hétig, és utána teljesen oké volt minden. Nem érdemes várni vele, mondd el a mostohaanyukádnak és menjetek el orvoshoz. Inkább szedj néhány napig gyógyszert, minthogy hónapokig szenvedj :)
2014. nov. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gombád van, beszélj anyuddal és vegyetek Canesten combit ami feltehetőleg megoldja problémádat.
2014. nov. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy a másik lehetősg, hogy semmi bajod nincsen, ugyanis a folyás egy teljesen normális jelenség, mindenkinek van, kinek több, kinek kevesebb. Minimális szaga mindenképpen van, nem értem egyesek miért gondolnak azonnal fertőzésre, ugyanolyan természetes, ha kicsit, enyhén büdinek érezzük, minthogy az embernek reggel büdös a szája, mégsem gondolunk azonnal refluxra. Persze azért egy kivizsgálás nem árt, mert a kérdésedből nem tudni, hogy valóban kóros állapot e ez vagy sem, de azért ne ijedj meg. A legbiztosabb, ha elmész vele dokihoz, valszeg úgy is azt mondja, hogy semmi baj nincsen, ha meg mégis, akkor tudsz ellene tenni.
2014. nov. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szólj mostohaanyudnak, de szerintem ez csak a normális fehérfolyásod lehet.
2014. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fehér folyásod lehet,az egy teljesen normális jelenség,a hüvely tisztulását szolgálja és akár már 10 éves kislányoknál is jeletkezhet.Ez a folyás minden napos jelenség.Ezért kell tisztasági betéte rakni a bugyiba hogy ne legyen a bugyid váladékos,általában átlátszó vagy fehér színű,de néha amikor száradni kezd akkor sárgás.


Ez tök normális jelenség és persze van némi szaga,mert minden testnedvnek van így ennek is.


Akkor van baj ha a szaga,az állaga a folyásnak hirtelen és drasztikusan megváltozna.


Tök normális dolog.


Igazi anyukád nincsen?

2014. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sima fehér folyás még a szaga is erre utal amit leírt.


Ha mégis orvos lenne a vége női orvost válasszatok és inkább várjon meg kint a mostoha anyud,mert a vizsgálathoz alul le kell vetkőzni,lábat széttenni kicsit és egy pálcikával a hüvelyedbe nyúlnának és mintát vennének,ami nem fáj,de nem kellemes és elég ciki.


Én az igazi anyám előtt sem szerettem volna ilyen vizsgálatot nem hogy mostoha előtt,hozzám már a fürdőbe sem mászkált be anyu 11 évesen,nem hogy ilyen vizsgálat előtte.13-14 éves meg főleg nagylány már.Ha vizsgálat lenen a vége akkor beszéljétek át hogy neked minél kevésbé legyen ciki.

2014. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2014. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!