Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordult már sima orvosi...

Előfordult már sima orvosi vizsgálaton hogy bugyira kellett vetkőzni, vagy bugyi-melltartóra?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Mit vizsgáltak?

Háziorvosnál, ha meghallgatja a tüdőmet, mellkasomat, még akkor sem kell levenni a felsőmet, csak azt szoktam mondani, hogy húzzam fel és benyúl alá a sztetoszkóppal.

Vagy volt, hogy a pocakomat kellett megnyomkodnia. Akkor sem kellett levenni a nadrágot, csak egy kicsit letolni.

2015. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát velem éppen előfordult, ha a gatya esetemben elfogadható bugyi gyanánt. De a zokkit nem köllöt levenni!
2015. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még nőgyógyász sem vetkőztet le ilyen szinten. Ha mindkét részt megakarja vizsgálni, akkor is külön-külön teszi, mikor az egyik részre már felöltöztem.
2015. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bugyi-melltartó volt már neurológusnál.
2015. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
XXX, vagy 18+ jelzésű filmekben igen, egyébként alig-alig. A vizsgálathoz ez egyszerre sok és kevés.
2015. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején az első nőgyógyászati vizsgálaton nemhogy bugyira, hanem teljesen anyaszült meztelenre kellett vetkőznöm a (férfi) magán orvos elött, aki körbevizslatot, mondván hogy első alkalommal mindent látni akar. 17 évesen persze nem mertem tiltakozni, de többet nem mentem hozzá. (ja és persze egyedül voltunk, mert asszisztens sem volt.)
2015. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6: Úristen :O ezért kötelező az asszisztens, ilyet nem szabad csinálni.
2015. jan. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nesze neked rémhírkeltés...
2015. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A császár műtétemen kívül soha az életben nem kellett nődokinál meztelenre vetkőznöm, sem az első, sem a későbbi alkamakkor! Ezt nem így szokták csinálni, nem is hallottam még ilyenről!

Bugyi, melltartóra általában alkalmassági vizsgálatoknál kell levetkőzni, pl ha valakit leszázalékolnak.

Meztelenül műtét esetén kell lenni, illetve ha valami sürgősségi beavatkozás kell, pl autóbaleseted volt.

Meztelen az intenzív osztályon fekvő beteg, mivel ott bármikor kellhet beavatkozás azonnal.

2015. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is hallottam már egyszer egy kolleganőmtől, hogy az első nőgyógyászati vizsgálatom teljesen meztelenre kellett vetkőznie.

És valahol olvastam, hogy valaki magán bőrgyógyásznál is teljes meztelen vizsgálaton volt, mert a ffi bőrgyógyász azt mondta neki hogy csak abban az esetben vállalja el, ha alaposan feltérképezheti az egész testét.

Lehet hogy ez csak alaposság valóban, de én azt hiszem nem vállalnám.

A műtét az sajnos valóban csak ruhátlan páciensen végezhető el, mert csak az esetleges fertőzésveszély miatt is. (persze nem a kézfej szemölcs eltávolítására gondolok.)

2015. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!