Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Munkahelyi orvosi vizsgálaton,...

Munkahelyi orvosi vizsgálaton, üzemorvosnál mire terjed ki a vizsgálat? Bugyi-melltartóra kell vetkőzni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 20. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy orvosnál ugyan miért is lenne gond, ha le kell vetkőzni? Nem az alakodat fogja méregetni, hanem te csak egy vagy a sok vizsgálandó ember között.

Amúgy az üzemorvosnál általában a munkához kellő képességek vizsgálatát végzik. Vérnyomás, netán látás, és általános kérdések.

2014. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erösen függ a munkakörtöl is, de mivel általában a mellkas meghallgatása alap, ezért a bugyi-melltartó nromális, söt legtöbbször a melltartót is le kell venni.
2014. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bugyi melltartóra szoktam.
2014. dec. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jó esetben csak megkérdik van-e valami probléma és nem vetkőztetnek, legutóbb orvost se láttam, az asszisztens egyszerre ötünket hívott be és adta ki a papírt.
2014. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Oké hogy orvos,de jogos a kérdés és érhető is.


A bugyi az ami mindenképpen maradhat,hiába lenne orvos,azért az durva lenne ha azt le akarná vetetni,az még diákok esetében is elfogadhatatlan számomra,sőt ott még inkább durva ami ott megy.


Üzemorvosnál(nekem ez háziorvosom is és még mint háziorvos sem kellett még diákként sem a nadrágot sosem levenni) nekem sosem kellett a nadrágomat levetni,csak a felsőt,mert meghallgatta a szívem,megnyomkodta néha a hasam,vérnyomást mért,nálunk mivel veszélyes anyagokkal dolgozom vért is maga veszi le,legalább nem kell ezért még külön elfutkosnom másik dokihoz.

Ennyi szokott lenni,benéz néha a számba,a nyaki nyirokcsomót megnyomkodja,volt hogy a nadrág száram de csak egyszer felhúzta nincs e visszér,meg olvastatott,hogy jó a szemem vagy sem.


Voltam már más munkahelyen ott is csak a felsőt kellett levetni,de ott még a melltartó is maradhatot.

Orvos függő.

2014. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért orvosnál sem mindegy mennyire is kell levetkőzni.
2014. dec. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!