Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most hogy is van?

Ez most hogy is van?

Figyelt kérdés
1 hete fáj, nyilal az alhasam. Volt már petefészek gyulladásom, gondoltam megint az van. A magánorvosom csak 2 hét múlva tudott volna elvállalni, ezért elmentem egy másik orvoshoz, aki csöppet feldühített... Nem volt ultrahangosa hogy megvizsgáljon, holott a bejáratra ki volt írva, valamint mindent meg akart vizsgálni, kivéve a bajomat, sőt kijelentette, hogy mindenki túl hamar antibiotikumot akar szedni, holott egy kis gyulladás nem ad okot erre. Erre én megkérdeztem tőle akkor mégis mitől gyógyuljak meg erre ő, sok folyadékot igyak. Erre én sok folyadékot iszok anélkül is, de ha valakinek gyulladás van a kismedencéjében, akkor az nem okoz összenövéseket és petevezeték elzáródást????? Erre ő nem, maga túl sokat internetezik, csak a clamydia és a gonorrhoea okoz ilyet. Ja és azt mondta elég csúnyán be van gyulladva a hüvelyem de ő erre még nem írna fel semmit, előbb megnézné a vérképemet, hogy kell e rá valamit adnia. Ja és ő úgy gondolja nincs máshol gyulladásom és 1 hete valami ételtől lehetek felfújódva. WTF??? 8 rugót kért ezért és nem kaptam a bajomra semmit... Szerdán megyek vérvételre vizeletmintával beutaló nélkül, mert azt se adott, csak mondta, hogy menjek szerdán, majd megvizsgál ultrahanggal.
2015. jan. 19. 20:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!