Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van azóta is megduzzadva...

Miért van azóta is megduzzadva a mellem és miért fáj?

Figyelt kérdés
utolsó menszim dec. 26 án volt.Ugye azelőtt megduzzadt a mellem és fájt.És hát azóta is tart.Hol ott elszokott múlni mikor megjön.És hát már lassan a köv. menszinek kell jönnie.Tesztet csináltam a héten ami negatív lett.Mert terhességet am. is kizártam mivel megjöt meg hát magyarán nem bennem szokott elélvezni,hanem kivesz és így még soha nem estem meg.Egyszer volt egy olyan,hogy nem tudta ment e belém,de ez múlt hónapban volt és hát meg is jött meg a teszt negatív.Szerintetek?Vagy valami más bajom lehet?
2015. jan. 17. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha így folytatod, hamarosan nem fog megjönni, hanem terhes leszel. A megszakítás nem védekezés, és ha nem benned meg el, attól még teherbe tudsz esni. Ez tény. De persze ti tudjátok, ha jöhet a baba, akkor hajrá. Van ilyen, hogy néha megmarad a fájdalom, nekem is volt már ilyen. Hormonok, néha bolondoznak az emberrel.
2015. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom de én már a párommal vagyok 11 éve és így még nem estem meg.Ha megestem akkor bennem élvezett el.De már van egy lányom.Ha terhes lennék az sem volna baj.
2015. jan. 17. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!