Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van abban az esetben ha...

Mi van abban az esetben ha ovuláltam 14-én és még nem jött meg, nincs semmi mensi érzésem csak a mellem van megduzzadva és fáj nagyon?

Figyelt kérdés
Folyásom sincs
2010. jan. 29. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
még bármi lehet
2010. jan. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nekem eddig ovu után 14 napra mindig megjött sőt már előtte 1-2 nappal barnáztam..
2010. jan. 29. 08:18
 3/9 Kriszta81 ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet holnap reggeli vizeletből. Drukkolok, hogy baba legyen.(feltéve, ha azt szeretnéd). Feltétlenül írd majd meg az eredményt!
2010. jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mindennél jobban szeretnék már kisbabaát már rajta vagyunk az ügyön, ez a 7. hónapunk, sajnos eddig nem sikerült:-(

Ha csinálok tesztet mindenképpen megírom!


Neked kedves utolsó van már gyerkőcöd?Vagy Te is most akarsz?

2010. jan. 29. 11:20
 5/9 Kriszta81 ***** válasza:

Igen, van már egy két éves kislányunk. Mi már kistesót szeretnénk, de nagyon. Már fél éve próbálkozunk és még mindig semmi. Ebben a hónapban clostyt is szedtem, úgyhogy én is nagyon reménykedek. :)

Drukk neked is, meg nekem is. :)

2010. jan. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kriszta81 ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok. Megcsináltad a tesztet??? Kíváncsi vagyok már nagyon! :D
2010. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szióka!


Már nem volt rá lehetőségem, mert mire hazaértem megjött:-(nem értem miért nem sikerült most sem:-(

Te mire kaptad a Clostyt?

2010. febr. 1. 10:33
 8/9 Kriszta81 ***** válasza:

Ó de sajnálom. :( Fel a fejjel, hamarosan jönnie kell annak a babának!

Clostyt azért kaptam, mert nagyon későn volt mindig a peteérésem, ha volt egyáltalán... Ebben a hónapban úgy tűnik, hogy volt, legalábbis az UH ezt mutatta. Most elkezdtem hőmérőzni is, úgyhogy remélem az is kiderül, hogy meg is repedt-e a tüsző. Meglátjuk.

Drukkolok Neked és sikeres babásodást kívánok. :)

2010. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen, Én is a legjobbakat kívánom neked!!!!
2010. febr. 2. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!