Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy 17 éves lány állítólag...

Ha egy 17 éves lány állítólag 2 hónapos terhes?

Figyelt kérdés
akkor hogyan lehet, hogy menstruál és fogamzás gátlót szed tovább?? eléggé hazugságnak hangzik.. továbbá az apasági tesztet ellehet végeztetni ilyenkor már vagy csak akkor ha megszületik a pici ?
2015. jan. 16. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak ha megszületik.
2015. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érdekes. Az előfordulhat, hogy terhesség alatt is menstruál az elején. De hogy annyira dinnye legyen, hogy tudja hogy terhes és mégis szedi a fogamzásgátlót....háááááát nem tudom. Nagyon sötétnek kell lenni. Apasági tesztet pedig csak a születés után lehet végeztetni.
2015. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem a barátnőm a lány van barátja neki, és azt mondta a lány nekem, hogy a barátja apasági tesztet akar most csinálni, mert hogy lehet most is. nem tudom mit higgyek,
2015. jan. 16. 19:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha terhes is akkor még egyszer megjöhet neki.

Tablettát is szedhet ha hü*ye, de akkor a gyerek nem lesz 100-as. Inkább kamuzik.

2015. jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
már a második jött meg neki
2015. jan. 16. 19:42
 6/10 anonim ***** válasza:

néhány tévedést oszlassunk el

1 lehet apasági tesztet csináltatni magzatvízből is [link] például ők is csinálnak

2 fogamzásgátló szedésekor nem menstruációja, hanem megvonásos vérzése van, ez még akár terhesen is lehet



amúgy jó nagy idióta, ha tényleg terhesen fogamzásgátlót szed

2015. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a barátja is olyan értelmi szinten van, mint az említett lány, akkor elhihető, hogy egy 2 hónapos terhességnél apaságit akar csináltatni.Tegye meg. Legalább hivatalos helyen felvilágosítják.
2015. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már ne haragudjatok,de a terhességről minimum egy vérvételes papírjának kell lennie,amin megerősítik a terhességet.Ennyi idős terhesen már kis könyvének is kell lennie.
2015. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát arról ne is beszéljünk,hogy az első ultrahangos képet is büszkén mutogatják a kismamák.
2015. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nekem 2 héttel az aktus után mondta sokat hányt, és rosszul volt csinált 2 tesztet egyik pozitív másik negatív, egyiket sem láttam persze, utána elvileg elment nőgyógyászhoz, és ultrahangon mondták meg neki hogy terhes, persze papírt arról sem láttam
2015. jan. 16. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!