Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mi van? És ez közrejátszh...

Most mi van? És ez közrejátszhat? (lent. )

Figyelt kérdés
Szóval egy hónapja jött meg a legelső, és most pedig 1.-jén megjött a 2. is. Tegnap már nem volt annyira erős a mensim és tegnap fürdésnél ugye betettem betétet és este nem is jött egy csepp vér sem. Reggel is csak "pecsételtem" és megpróbáltam masztizni. Aztán most nagyon elkezdett görcsölni a hasam és megint nagyon erős lett a vérzés. :S Akkor most mi van?:S
2010. febr. 6. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a masztitól. Négy napja menstruálsz, ez lehet még tart két napig! Nincs semmi bajod, csak menstruálsz ennyi!
2010. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem ráhúz még egy két napot..mindenkinél előfordulhat h csökken majd megint erősödik a vérzés
2010. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahány nő, annyifajta mensi. Én az első két napon, mint a vágott borjú, aztán egy nap szünet, aztán megint. De volt már olyan is, hogy alig akart megjönni, utána úgy beindult, hogy azt hittem, ottmaradok. Sok minden belejátszhat. Stressz, életmód... ezzel sajnos nincs mit tenni. Előbb-utóbb majd be fog állni, de 28 évesen is lesz olyan, hogy késni fog egy hetet. Vagy éppen előbb jön egy héttel.
2010. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a válaszokat.:))
2010. febr. 6. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!