Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is van ilyen? Ez miért...

Másnak is van ilyen? Ez miért van? Nagyon zavaró.

Figyelt kérdés
Nem normális a menzeszem, 17 vagyok de még csak harmadszorra jött meg nagyobb szünetekkel. Első napokban végig erős volt nap közben és este is. Ma viszont nap közben nem volt túl sok sőt az előző napokhoz képest kevés, most viszont kezd több lenni. Ez miért van? Más is van vele így? Személy szerint úgy vagyok vele inkább legyen több nap közben és este kevesebb mint fordítva.

2014. dec. 23. 18:57
 1/5 A kérdező kommentje:

Mászkálok, nem ülök, még sincs !szinte! semmi erre lefekszek aludni és érzem hogy 'elindul' és jön.

Másnak is van ilyen?

2014. dec. 23. 22:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Van igen (sajnos)
2014. dec. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De leginkább a vérzési idő hossza ami számít

Vagyis akkor "normális", ha max hét napig tart

(nem hosszabb ideig) -

2014. dec. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dokihoz mentél már?

(Megnézetni, hogy szervileg minden rendben van-e)

2014. dec. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az hogy még csak 3x jött meg normális dolog. Az is hogy változó intenzitású. 8-10 napnál ne tartson tovább, mert az már nem lenne normális.

Szerintem minden rendben nálad, hamarosan be fog állni.

2014. dec. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!