Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnam kitolni a...

Hogyan tudnam kitolni a menstruacios idot hogy kesobb jojjon meg?

Figyelt kérdés
megyek kirandulni es a kirandulas kozben megjohet es szeretnem kicsit kesleltetni par nappal mert tengerpartra megyek.milyen teak vagy gyogyszerek vagy kulonbozo anyagok segitsegevel lehet ezt elerni?
2008. aug. 17. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy módszer amit én tudok, de tudod ez olyan, hogy vagy bejön vagy nem:Citromleves víz.Igazi cétromlével belefacsarva a vízbe.KB. egy egész citrom kb. másfél liter vízbe.És aznap azt meg kell inni.Aztán másnap is utána is, amieddig szeretnéd eltolni a vérzésed.aznap is ajánlatos inni amikor meg kellenne jönnie , és ha vége a kirándulásnak akkor aba lehet hagyni.hogy mikor kell elkezdeni?szerintem már ma igyál meg a citromos vízből.Szóval ma megcsinálod, elkezded inni megiszol belől fél litert vagy amennyit bírsz.Csak nehogy beteg legyél tőle arra vigyázz.ami a "mellékhatása":nekem sokat kellett tőle pisilni, szóval gyakran mentem wc-re de nekem bejött.kb. 2-3 napot lehet vele késleltetni.
2008. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy ,de 16 után már irnan gyógyszert,NORCOLUT a neve.keresd fel a nőgyógyászt.
2008. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző válaszadó vagyok:de mondom ez alkati kérdés, hogy kire hogy hat.mondom nekem bejött de ez nem garancia.
2008. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsika az 1. válaszadó vok
2008. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok es augusztus 31.-etol szeptember 10.-ig lesz a kirandulas es jo lenne legalabb 5 napot kitolni! esetleg valami vitamint ha tudtok meg vagy valami modszer?
2008. aug. 17. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:
vagy pedig ha hamarabb le akarod tudni a mensit: egy kis bor aztán jó forró sós fürdő.
2008. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!