Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Stressz miatt leállhat a...

Stressz miatt leállhat a menstruáció?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes az életem mostanában. Anyagi gondok, munkahely hiánya, tönkrement kapcsolat...1 hónapja látványosan fogyok, 5 kg minimum lement normális étkezés mellett. E mellé egyszer sikerült nagyon csúnyán felfáznom, majd huzatot kapott a derekam pár napja, hiába vigyáztam magamra.

Aggódtam, hogy késni fog, így késett is. 11-én kellett volna megjönnie, de elég rendszertelen (5-6 napos késéseim vannak).

3 hete voltunk utoljára együtt a párommal. Óvszerrel védekeztünk, nem történt baleset, mindig ellenőrizzük.

A biztonság kedvéért azért csináltam egy tesztet mikor 3 napja késett már, negatív.

Kicsit megnyugodtam azért, de még nem teljesen, mert ugye úgy is lehet baleset, ha nem sérül az óvszer, a teszt tévedhet...

Meg gyakran vannak menzesz tüneteim (fejfájás, enyhe görcs, rossz közérzet), meg amióta a derekam huzatot kapott, sokszor belenyilall egy pontban.

De olyat is hallottam, hogy ez mind mind lehet terhesség jele.

Viszont egyéb terhességi tünetek, mint mellfeszülés, mellbimbó érzékenysége és sötétedése, alhas megkeményedése nincsenek.


Stressztől kimaradhat, vagy mindezek ellenére is baba lehet a dologban?


Orvoshoz csak az ünnepek után tudok eljutni, külföldön vagyok.


Köszönöm!


2014. dec. 15. 13:53
 1/1 anonim válasza:
Nekem is késik.De mindenképpen menyj el az orvoshoz.
2014. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!