Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres, fájó pisilés mitől lehet?

Véres, fájó pisilés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tavaly a suliban véreset pisiltem, aztán kábé fél hónapig folyton pisilési ingerem volt, de mikor a wc-n voltam alig jött csak pár csepp :S Nagyon fájt is. Nem mertem mondani senkinek. Aztán egyre több foyladékot ittam, csak is vizet, így elmúlt. Mitől lehetett ez? Mit tegyek h ne forduljon többé elő?
2008. aug. 17. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vesemedence gyulladás. Felfázott a veséd, vigyázz hideg időben ne lógjon ki a derekad, éjszaka is takard be legalább egy vékony takaróval, valamint ne ülj hideg betonra pl.
2008. aug. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is felfázás lesz,,de érdemes vele elmeni orvoshoz,aki ad majd rá antibiotikumot és meglátod jó lesz,de ha kezeletlen marad,akkor súlyosabb is lehet.
2008. aug. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Vesekő, vesehomok a valószínű, de valóban lehet vesemedence gyulladás. Nem tréfa dolog. Legközelebb nyomás a dokihoz!!

(szerintem a sok folyadék segített a homoknak távozni. Mondjuk, a vesekő komolyabb görcsöket okoz, azt orvos nélkül nem úsztad volna meg.)

Hogy ne forduljon elő többet:

vigyázz a vesédre, öltözz inkább melegen mint divatosan. :P

A vesekőképződés hajlam, amit nem igen lehet megelőzni, de ha rákeresel a neten azért olvashatsz hasznos tanácsokat a természetgyógyászoktól. A sok folyadék fogyasztása mindenképpen jót tesz. Az segít még idejében átmosni a veséket. Nézz utána. És legközelebb mindenképpen szólj a szüleidnek vagy a dokinak!!!!

2008. aug. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

R-betűs hónapban nem ülünk a földre, betonra, padra. Nincs csipőnaici, tanga bugyi, topp. Télen melltartó főlé is trikót vegyél ami takarja a derekad. Felejtsd el a rövid derekú kabátokat. Télikabát a fenekedig érjen, őszi tavaszi átmeneti min. a derekadig.

S legközelebb ha ilyet észlelsz irány a doki. Mert kezeletlen vesemedence gyulladás, felfázás komoly bajokat okozhat. Lehet szövődménye felszálló kis medencei gyulladás, ami több szervet is érint, méh, petefészek, petevezető és ennek hála még meddővé is vallhatsz. Vagy jönnek a veseproblémák maik most csak akutak és a sok folyadék helyre teszi. De as krónikusat nem abból veseelégtelenség és művese kezelés lehet a vége. Tanuljátok már meg fiatalok,hogy az egészségünk nem játék!

2008. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
R-betűs? az meg mi?:D
2008. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
:)) januáR, febRuár, máRcius, ápRilis, szeptembeR, októbeR, novembeR.
2008. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
decembeR kimaradt :)).magyarul akkor csak májusba,júniusba, júliusba és augusztusba tud lengén öltözni, nah az enm sok,amugyis már hülye az időjáráa,lehet még szeptembeRben is lesz 35fok.
2008. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Most mi bajotok a válaszommal?????? Miért kellett lepontozni. Szerintem nem volt benne semmi olyan.
2008. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hugyholyaghurut gyulladas! Jol tetted, hogy sok folyadekot ittal, de ha meg egyszer ilyet tapasztalsz, menj el egy altalanos orvoshoz. Antibiotikumos kezelessel orokre eluzheted.
2008. szept. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!