Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezért késhet menstruáció?

Ezért késhet menstruáció?

Figyelt kérdés

Az elmult egy honapban holyaghurut miatt ketfele antibiotikumot kellett vegigszednem , valamint mult heten voltam ultrhangos vizsgalaton mert szurast ereztem a jobb oldalamon. Kiderult hogy van egy egy centinel kisebb ciszta a petefeszkemen de ez az orvos szerint normalis. Altalaban 28 napos a ciklusom es mar egy hete kesik azaz a 35. Napon vagyok... volt mar hogy kesett hosszabb ideig legutobb majusban jott meg 36 napra.

Aggodom hogy esetlegesen terhes lehetek ( parszor megszakitasos modszerrel vedekeztunk )es ezert csak meg jobban stresszelem magam. Nogyogyaszhoz januarban kaptam idopontot. Nyilvan van okom felni de szerintetek allhat a tobbi dolog a hatterben? Koszonom a valaszokat !


2014. dec. 10. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
természetesen igen. a gyógyszerek felboríthatják a hormonháztartásod, és emiatt megbolygathatja a ciklusodat. szerintem most még nincs miért aggódnod, bár ez a megszakításos módszer nem védekezés. nyugodj meg, nem lesz semmi baj, de ajánlok valami normális védekezési formát, akár gyógyszer, akár óvszer, mert ha ennyire tudsz aggódni 1 hét késéstől, akkor ne add meg a lehetőséget arra, hogy legyen miért izgulnod. a baba nem jön csak úgy magától :)
2014. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teszt mit mutat?
2014. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!