Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó nőgyógyász a nagyvárad...

Jó nőgyógyász a nagyvárad téri kórházban?

Figyelt kérdés

Nem lakom régóta Pesten, SZTK-s rendelésen voltam már, választott magánorvosom eddig még nincsen.


1-2 éven belül szeretnénk kisbabát, jókat olvastam a nagyvárad téri kórházról.

Olyan orvost keresek, akivel kapcsolatban jó tapasztalataitok vannak, kedves és megbízható, van modern magánrendelője is és Az Egyesített Szent István és Szent László kórházban lehet nála szülni.



2014. dec. 8. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

dr.Lengyel Máriát tudom javasolni.

Több helyen van magánrendelése,én a Horváth utcába járok.

Modern uh-ja,szép rendelője van.Megbízható,kedves,rugalmas doktornő,természetes dolgokat pártolja,mobilján elérhető non-stop.

A kórházról nekem vegyesek egyénként a tapasztalataim,eléggé lepukkant,a csecsemősök nem kedvesek,a szülésznők,orvosok között is volt nagyon nem szimpatikus,én igazából csak a doktornő miatt szültem ott 2x..A közeljövőben nem tervezünk babát,de harmadjára már lehet nem vállalnám be az István kórházat

2014. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kösz -
2019. máj. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!