Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kell sűrűn pisilnem, és...

Miért kell sűrűn pisilnem, és olyan furi amikor pisilek. Olyan mintha csípne, de mégse. Fel lenék fázva? Ugye ez nem lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem felfázás
2008. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de ez már kb néhány hete igy van.mikor fog elmúlni? vagy mit csináljak hogy elmúljon?
2008. aug. 16. 13:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Régebben mikor még eleinte volt nekem hüvelygombám,akkor nekem is olyan furi volt a pisilés meg fájt is ,azt hittük hogy fel vagyok fázva el is mentünk a háziorvoshoz és eleinte ő is azt mondta,de mondta hogy ha többször még előfordul ekkor ez nem felfázás lesz hanem nőgyógyászati probléma,és igen előfordult és dokihoz mentünk és azt mondta hogy hüvelygomba.Ajánlom neekd a nőgyógyászt!
2008. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hétfőn van tervezve hogy megyek a dokihoz
2008. aug. 16. 14:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hólyaghurut,petefészekgyulladás,gomba,hüvelygyulladás...

Antibiotikummal kikezelhető,nem ritkán írnak fel mellé kúpot és kenőcsöt.

2008. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok folyadék(2-3 liter/nap) pl.kamillatea és pihenés,amég nem lát a doki.

Nekem a szex szokott ilyet kihozni,a strandvíz,ha megfázik a derekem v.talpról fázok fel,ha sokáig visszatartom a pisilést,de állítólag okozhatja az e-coli ami a végbéltől származik,ebben az esetben minden wc-zés után intim mosás és nem ajánlott a tanga.

2008. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez azóta van amióta sűrűbben szeretkezem:S
2008. aug. 16. 14:56
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Valószínű, hogy a sok szex miatt a húgycsőnyílásod kimeneti része kicsit kidőrzsölődött és érzékennyé vált, és ezért csíp a pisi. Kamillás lemosás jót tesz. Igyál sok vizet, nehogy a húgycsőnyílás végéről a bacik feljussanak a hólyagba, mert az hőlyaghurutot okozhat.
2008. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor felvagy fázva. dokihoz kellene menni ir fel gyogyszert és kész. nekem nemrég volt csipett majd véreset pisiltem. ügyeletre kellet menni olyan roszul lettem. szoval menj dokihoz.
2008. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!