Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehetne több a menstruá...

Hogyan lehetne több a menstruációs vérzésem?

Figyelt kérdés
Elég furcsa, de én pont azt szeretném, ha több vér jönne. Mert annyira kevés van, hogy mire leér már alvadt vér lesz,. Nem tudok rendesen tampont használni, mert az alvadt vérrel nem tud jól megtelni pedig szükségem lenne rá mert rendszeresen sport gimnasztikázom és mezbe kell lennem, és hát sokan tudják, hogy a mezből még némelyik bugyi is nagyon kilóg. Nem tudnám elképzelni, hogy mi lenne ha betét is lenne még benne, hogy nézz az ki? A bő folyadék és a tea tényleg segít? Ha igen milyen fajta, és mennyit kb?
2010. jan. 31. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Palátsfű-te a ciklusod második felében, reggel-este egy csészével. Ez megvastagítja a méhnyálkahártyát (segít a babára vágyó nőknek teherbe esni azáltal, hogy elősegíti a beágyazódást). A vastagabb méhnyálkahártya pedig több vér kíséretében távozik.


Sajnos az is lehet, hogy épp ezért fájdalmasabb is lesz a havi vérzésed.

2010. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet, hogy véralvadási gondjaid vannak inkább? Már elnézést... de erre is lehet gondolni :) Én semmiképp sem növelném a vérzés mennyiségét, főleg ha sportolnék...
2010. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Orvos eddig nem említette, hogy baj lenne a véremmel, bár kicsit vérszegény vagyok. A sportolás miatt akarom pont. Mert a betét kilátszik a mezem alól. És nem hinném, hogy képes lennék tornázni, ha mindenki láthatná hogy a fél betétem kilátszik és könnyen elcsúszhat, mert nem vehetek fel akármilyen bugyit akkor, ezért akarok tampont.

Amúgy még nem rég jött meg először féléve csak.

2010. jan. 31. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha csak nagyon enyhe már a vérzésem, a legkisebb tampont használom. OB comfort, és ezt akkor se fájdalmas kivenni, ha nem telt meg, mert sima, csúszós a felülete.
2010. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha kicsi van akkor nem ajánlatos a tampon akkor már elég a betét is!!!
2010. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is kevés volt, de ajánlották a kerti kakukkfű teát és nagyon bevált! Várható menstruációd előtt 1 héttel már kezd el fogyasztani napi 2x 1 kávéskanálnyit! Nekem "könnyebben" vagyis kevésbé görcsölt a hasam és több is jött! Bármelyik gyógynövényes boltban be lehet szerezni!
2010. febr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mármint azt a 2x 1 kávékanálnyit vízben leforrázni, vagyis főzetet készíteni belőle és 5percig áztasd!
2010. febr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!