Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hónapja vérzek (menstruációs...

3 hónapja vérzek (menstruációs vérzésem van). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

szülés után 8 hónappal jött meg először és azóta nem akar elmenni... Már3 hónapja tart és egyre több. Orvosnál voltam, felírt méhösszehúzó cseppeket (Ergramm vagy valami ilyesmi a neve) Nem használt. Azt mondta, ha ez nem jön be, eü-i kaparást csinál, 1napos műtét altatással. Ezt nem akarom, mert a kisfiam 3-4 óránként szopik és nem akarom megszakítani.

Van ötletetek, hogy mit tehetnék vagy mit szedjek, ami elállítja? köszi a válaszokat.


2009. jún. 11. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem allitja el semmi, epp azt akartam irni amikor elolvastam a fokerdest csak, hogy megkaparnak. Ilyen sok nonel elofordul. Azert fogadjal csak szot az orvosodnak, olyan nincs, hogy nem akarod azt amit o mond!

A kisfiadnak fejjel le anyatejet masnapra, es menjel csak be a korhazba.

De a doki majd megmondja hogy hogyan oldd meg a szoptatast abban az egy napban. Lehet hogy valahol a korhazban majd megengedik hogy megszoptasd a babadat, beviszik hozzad a korhazba.

Most igenis nagyon fontos hogy orvoshoz menjel, csak emiatt hogy a fiad szopik ne feljel, ne hagyd annyiban, te is ugyanolyan fontos vagy mint a kisfiad!

Ha netalantan valami komolyabb bajod lesz akkor megbanod hogy nem mentel el csak a szopi miatt.

Es a kisfiad mar eleg nagy, ha eppen ugy jonne ki a dolog hogy megszakadna a szopi, akkor sem lenne semmi gond, hiszen mar ehet mast is a szopin kivul!

Igenis menjel el az orvosodhoz minel elobb nehogy komolyabb bajod legyen!

A gyerekednek egy egeszseges anyukara van szuksege!

Jobbulast kivanok!

2009. jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ez hormonprobléma!

Valami nem stimmel nálad!

Egy hormonológushoz kéne elmenjél.

Tudom ajánlani Dr.Bardóczi Zsoltot.

Ő a Szent Imre kórházban van, de van magánrendelése is.

Ha beütöd a google-ba szerintem kiadja, és ott megtalálod a magánrendelését is.

Nagyon sok jót hallottam róla!

2009. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
E.ü. kaparás: reggel bemész, délben haza is mehetsz.
2009. jún. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy mások dokihoz nem tudnál elmenni? Ha ő is ugyan ezt mondja, sajnos akkor nincs más megoldás. Valóban, aki szült, annak elég reggel bemenni és műtét után kb. 4 órával haza is engednek.

Esetleg valami homeopátiás bogyó? Gyógyteák? Cickafark tea? Méhpempő? E-vitamin? Valami regeneráló szerre lenne szükséged szerintem.

2009. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!