Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet fura a menstruációm?

Mitől lehet fura a menstruációm?

Figyelt kérdés

26. nap helyett 27. napra jött meg ami nem is lenne baj, de barnazassal kezdtem majd pecsetelo verzesem volt. Azota a mensim piros. de pisinel ha kitorlom rozsaszin. Elso napban keves volt, most a 4. napban mar kozepes. (2.naptol olyan) de igy is a tisztasagi betet eleg. Nem darabos, hanem siman csak piros. Elso 2 napban nagyon picit darabos volt, es a 2. nap reggelen hatalmas alvadt ver darabkakat lattam a beteten.. Furdesnel pedig rozsaszin kis valamiket(talan pete lett volna?) Elso ket napban gorcsoltem is. ma ment a pocim is. szoval az alap tunetek megvannak. amik nekem szoktak lenni mensimnel.


A parommal oktober 25 en voltunk egyutt, (gumi nelkul max 5p-ig aztan ovszerrel, nem ment el belem) majd masnap meg is jott normalisan. alapbol arra a napra vartam)


Azota nem voltunk egyutt.. 2etszet is csinaltam, mind a ketto jol latjatoan negativ lett.



Arra gondoltam hogy odegesseg miatt lehetett.

Mensin kivul mas tunetem nincs, szoval terhessegre nem gondolok. Vagy szerintetek van okom aggodni, vagy csak egy sima hormonzavar lehet?

Mensin kivul is neha gorcsol a bal petefeszkem, es volt parszor olyan honap h 4. napra elmult majd a 6.napra ismet megjott de nap vegere el is mult.

Nagyon aggodom, szerintetek mi lehet a gond?



2014. nov. 26. 19:58
 1/1 A kérdező kommentje:
3. eve menszrualok. de ilyet meg nem tapasztaltam. Gyogyszert nem szedtem/szedek.
2014. nov. 26. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!