Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelygomba lehet, vagy...

Huvelygomba lehet, vagy valami mas?

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok, es egeto, viszketo erzes tapasztaltam a huvely kornyeken. Turos allagu, sargas valadekot torlok ki onnan. Parom (ugyszint lany, homofobok kerem ne kommenteljenek!) pedig figyel arra hogy mindig teljesen tiszta legyen, hogy ne okozzon semmi betegseget. Nogyogyasznal viszont meg nem voltam.. Edesanyamnak sem mondtam meg, ha nogyogyaszhoz elmegyek, szulovel kell-e menni? Canesten kombit vehetek, hogy nem latott orvos, de az osszes tunet passzol?
2014. nov. 25. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

1. A tünetek alapján egyértelmüen gombás fertöésed van.


2. Ez teljesen független a tisztaságtól, illetve a partnered nemétöl.


3. Mindenképpen menj orvoshoz, mert a canestent már annyira megszokták a kórokozók, hogy csak elfedi a tüneteked, de rövide idön belül újra visszatér.


4. Nögyógyászhoz nem kell szülö, mehetsz egyedül.


5. Viszont nagyon fontos, hogy a pertneredet veled egy idöben ugyanúgy kezeljétek, mert különben visszefertözitek egymást.

2014. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez úgy tűnik hüvelygomba, vegyél Canestent és kend azzal :)
2014. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gomba lehet.


Betadinos hüvelykúp is segíthet, a Canestent tényleg mindenféle hüvelyi dologra használják,szinte már megszokták a bacik,gombák ezt.


Bár ha még nem szenvedtél ilyenben akkor lehet a Canesten is hatni fog.Egy próbát megér.Viszont ahogy kezeled magad jó lenne a párodat is,nem baj ha neki nincs tünete, aztán amikor ki vagy kezelve akkor mehet minden a régibe.Viszont ha újra előjön akkor orvos,mert a Canesten nem segített!


Valakinek segít,vkinek újra előjön.

2014. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Canesten combit próbáld, hüvelykúppal (mindketten!).
2014. nov. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!