Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki leirna nekem a huvelygo...

Valaki leirna nekem a huvelygomba tuneteit? Ez egy szegyellnivalo tema szerintetek?

Figyelt kérdés
Milyen kulso tunetei vannak a huvelygombanak? A csiklom tajekan feheres foltok vannak. Viszont nem szokott viszketni vagy egetni. Szuz vagyok szoval nemi betegseg sem lehet.
2014. nov. 24. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Google
2014. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az nem gomba, hanem természetes "lerakódás" :-) Ha gombád lenne, viszketne, szúrna, fájna, esetleg túrószerű folyással járhat. Ez nem szégyellnivaló, sajnos elég sokakat érintő probléma, az orvosok nem lepődnek meg semmin, hidd el :-)
2014. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. A nemibetegségek többségét el lehet kapni más úton is, tehát a szüzesség nem feltétlen kizáró ok.


2. A tüneteid gombafertözésre utalnak, de még kezdeti stádiumban.


3. Ez nem szégyellni való, jóformán nincs olyan nö, akinek ne lett volna ilyen fertözése.


4. Menj el nögyógyászhoz, aki felír megfelelö szert (a canesten ugyanis a legtöbb esetben csak elfedi a tüneteket, nem gyógyít) és akkor hamarosan rendbejössz.

2014. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen természetes lerakódás, ne izgulj.

Tartsd tisztán, semmi más teendőd nincs.

2014. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez valóban nem gomba, annak lennének más tünetei is.

Nincs semmi tennivalód vele, a szokásás tisztálkodáson kívűl.

2014. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!