Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az antibiotikum okozza az...

Az antibiotikum okozza az áttörő vérzést?

Figyelt kérdés

Május óta szedek fogamzásgátlót (Symiciát). Eddig minden normálisan ment, mindig kedden kezdem a levelet, hétfőn fejezem be, pénteken jön meg és következő péntekre múlik el.

Ez most is így volt, november harmadikán, hétfőn vettem be az utolsó szemet, hetedikén, pénteken megjött, tizenegyedikén, kedden kezdtem a következő levelet. Csütörtökre csúnya torokgyulladásom lett, akkor kezdtem gyógyszereket szedni, de még antibiotikumot nem, csak Kaloba cseppeket, C vitamint, Strepsilst és Algopyrint. Pénteken elmúlt a menstruációm, ahogy szokott. Hétfőn visszamentem az orvoshoz, mert a gyulladás a nyelvemre is ráment, ekkor kaptam antibiotikumot, Ospamoxot. Este kezdtem el. Kedd reggelre pedig újra megjött. Ez amiatt az egy szem antibiotikum miatt lehet? A betegtájékoztató szerint "Együttes alkalmazásakor óvatosság javasolt az alábbi gyógyszerekkel:

- hormonális fogamzásgátló tabletták. Az Ospamox 750 mg filmtabletta alkalmazása átmenetileg mérsékelheti a fogamzásgátló tabletták hatását." Ez hathat már egy tabletta beszedése után?


2014. nov. 19. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2014. nov. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos
2014. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!