Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj, ha úgy feküdnék le a...

Az baj, ha úgy feküdnék le a barátommal, hogy még nem jött meg a menzeszem sem?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, a párommal már másfél éve együtt vagyunk és fontolgatjuk az első alkalmat. Ő nem tudja, hogy én még nem menstruálok, èn pedig azt nem, hogy milyen kövrtkezménye lenne, ha úgy szeretkeznénk, hogy még nem jött meg. Befolyásolja a kettő egymást?

Kérem, hogy csak normális emberek válaszoljanak, köszönöm.:)



2014. nov. 17. 00:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
39%
Előtte ess túl az orvosi vizsgálaton mindenképp. Ha a védekezésre ügyeltek, nem valószínű, hogy probléma lenne, de manapság tényleg ritka, hogy 16 évesen még nem jött meg, és ez bizony testi éretlenséggel is együtt járhat, ami okozhat viszont gondot a testi kapcsolatokban. Bár nem tudom, meddig jutottatok a fiúval, de azért a fő attrakció előtt jó lenne tudni, hogy anatómiailag minden okés-e. A doki pedig tud válaszolni minden felmerülő kérdésedre, inkább neki higgy, mint az itt válaszoló idegeneknek. :)
2014. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az endokrinologus is jó arra hogy megvizsgáljon,tehát nem feltétlenül kell neked nőgyágyászati vizsgálaton résztvenni.Lehet hogy csak először vérvételre küldenének és ott megnéznék hogy hormonálisan minden rendben van.


De előbb menjél el orvoshoz.Ha gondolod elmehetsz háziorvoshoz is és ott beszélhetsz erről,ő majd tovább irányít a megfelelő orvoshoz akár.

2014. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!