Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami probléma lehet velem...

Valami probléma lehet velem ott lent. Nagy a baj? Többi lent.

Figyelt kérdés

Pár napja múlt el és míg megvolt elkezdtem tampont használni.. Tegnap zuhanyzás után mikor maszturbálni akartam először viszketett ott nagyon lent aztán égett és fájt utána mikor elkezdtem akkor valami kis véres-barna zselés dolgokat találtam az ujjamon, és eléggé szűk is voltam és fájt is.. Így abba hagytam.

Ma reggel arra keltem hogy szúr és viszket most meg ismét fáj.. Próbáltam azóta megint csak most ilyen kis fehér darabos zselék voltak.. (Nem fehérfolyás)

Nagyon megijedtem.. Anyukám dolgozik így ritkán van itthon, hogy megtudjam kérdezni mi is lehet a baj.

Értelmes válaszokat szeretnék! :)

14/L.


2014. nov. 8. 12:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"6 Bocs, de hisztérikus nőkkel nem tudok mit kezdeni. Igen lehet belőle komolyabb gond 1000-ből 1 esetben"

Én meg tudatlan, magát kezelő emberekkel nem tudok mit kezdeni.

Nem egy illető volt itt az oldalon, aki itt kért tanácsot, a legtöbben természetesen ajánlották neki a Canestent, mire ezek a kérdezők többsége kipróbálta, de végül mégis orvoshoz került, mert nem segített. És ez a többség tapasztalata volt.

És nem egy ember tapasztalatát olvastam itt arról is, hogy annyira eldurvult már neki, hogy még a kezelést sem tudta végigcsinálni, mert konkrétan maga a kúp marta neki, gyógyszert meg a fekélye miatt nem szedhetett, nem tudom mi lett szegénykével...

Szóval lehet itt bármit mondani, én attól még bocsánat egy fertőzéssel-gyulladással igen is elmegyek orvoshoz, mert benne bízom, aki orvosi egyetemet végzett és nem ilyen emberekben, akik meg nem...

2014. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

82% valóban hisztis reagálásait nyugodtan elfelejtheted valóban.

Segíitett a Canesten?

2014. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"82% valóban hisztis reagálásait nyugodtan elfelejtheted valóban. "

Nem vagyok hisztis, csak van némi fogalmam az ilyen dolgokról, de ha szerinted ez hiszti, akkor inkább legyek hisztis, mint igénytelen, mint te!

2014. nov. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!