Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász nem fog megvetni,...

A nőgyógyász nem fog megvetni, hogy nem vagyok szűz? 16/l

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek nőgyógyászhoz petefészekciszta gyanúja miatt.Nem voltam még 16 éves ,amikor elvesztettem a szüzességem (1 hónappal a 16.szülinapom előtt vesztettem el) nem kell sértegetni ,2 éve vagyok együtt a barátommal és mindig rendesen védekezünk óvszerrel.Félek,hogy a nőgyógyász mit fog szólni,illetve gondolni.Nyilván csinál rákszűrést is,az fáj?

2014. okt. 29. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodt lehetsz, hogy nem te leszel az első nem szűz 16 éves páciense. Látott ő ennél cifrábbakat is.

Rákszűrés: inkább kellemetlen, mint fájdalmas. Simán kibírható.

(Ha a doki megjegyzést tenne, vagy tuskó lenne: csak kifogtál egy parasztot, keress másik dokit.)

2014. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem szóllak le, és nem olyan extrém ám, hogy valaki 16 évesen nem szűz.

A nőgyógyász sem fog ezzel törődni, egyrészt nem az a dolga, másrészt neki te bocs, de csak egy kivizsgálandó példány vagy, harmadrészt meg látott ő már sok nem szűz 16 évest, tisztában van nagyon jól a dolgokkal.

2014. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A rakszüres nem faj.
2014. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igaziból még örülhetne is a doki ennek, mert így jóval egyszerübb a dolga, nem kell bűvészkednie, hogy megóvja a szüzességedet. ;)

Pl. így már csinálhat nyugodtan hüvelyi ultrahangot, ha szükséges a ciszta miatt, ami jóval informatívabb, mint a hasi UH. :)


Ha megjegyzést tesz, akkor ő a bunkó. Ezért ne érezd magad rosszul. Azok alapján amit leírtál, egy teljesen megfontolt, korához képest érettebb NŐ lehetsz.

Jó ijenekról is olvasni, nem csak a "jaj jaj terhes lehetek-e? 20/l" típusú kérdéseket. :)

2014. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a nőgyógyit érdekelné. hogy szűz

vagy-e vagy nem - Bár azt azért azt szokás elmondani,

hogy él-e az ember házas életet

2014. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos,túlvagyok a vizsgálaton.Nagyon rendes volt a Dr.úr.Nem vetett meg ,megjegyzést sem tett,meg semmi,sőt meg is dicsért,hogy milyen érett gondolkodású vagyok,az elottem lévő lány 12 éves és éppen abortuszra várt.Nagyon elszomorító volt hallani/látni.
2014. nov. 3. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!