Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha még szűz vagyok, lehet...

Ha még szűz vagyok, lehet nemiszerv szemölcsöm? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pár napja viszketni kezdtem odalent, és egyre rosszabbodott...sárgás szìnű folyásom van, és ma megnéztem tükörben hogy mi a helyzet...1-2 mm nagyságú, hússzínű, nem szabályos kör, inkább változó alakú dudorokat találtam...vannak kisebbek, nagyobbak, néhány összeolvadt...a kis szeméremajkaimon, a húgycsőnyílás környékén és a gáton is van pár, valamint egészen bent a hüvelyemben. Utánaolvastam, ez valószínű nemiszerv szemölcs, ami NEM GYÓGYUL MAGÁTÓL!!..teljesen bepánikoltam, kérlek segítsetek..ja és a szemölcsög a HPV vírus okozhatja, amit nehezen kaphatnék el, mivel soha nem voltam még fiúval..köszönöm a válaszokat előre is.

2014. okt. 4. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Te valami tévhitben élsz.

Mind a szemölcs, mind a HPV, mind az összes többi nemi betegség simán elkapható fiú nélkül is.

Azonnal irány az orvos!

2014. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Orvoshoz mindenképp elmegyek, csak reméltem, hogy valaki megnyugtat, hogy nem HPV...de ez nem valami bíztató :/
2014. okt. 4. 12:32
 3/9 A kérdező kommentje:
Több helyen olvastam, hogy HPV nem kapható el sem strandon, sem WC-n, csak közösülés útján...szűz lányoknál csak akkor jelentkezhet, ha az anya szüléskor hpv fertőzött volt...anyukám viszont 100%, hogy teljesen egészséges volt, amikor születtem.
2014. okt. 4. 12:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de pl. testfolyadékkal elkapható.

Akkor is, ha fiú nem jött közel hozzád.

2014. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amúgy meg az orvost kell megkérdezni, ő a tuti.

Mi itt csak tanácsot adhatunk.

2014. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak: a szemölcs a HPV-nek az egyik megjelenítése.
2014. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És akkor miért van az, hogy akárkinek lehet szemölcse?..gyerekeknél is gyakori...tehát akinek szemölcse van (akárhol) az mind nemibeteg?..tehát ha valamelyik családtagomnak szemölcse van, elkaphatom tőle a hpv-t ha valamilyen módon belémkerül a vírus?..erre kicsi az esély szerintem.Egyébként csókolózással is terjed?..olvastam már mindenfélét
2014. okt. 4. 14:46
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak különböző szemölcsök, de mind vírusfertőzés eredménye. Különböző vírusok. A terjedésük is különböző.
2014. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
a kézen-lábon lévő szemölcs vírus elvileg nem okoz nemi szemölcsöket. fura, ha szűz létedre nemi szemölcsöd lett, elvileg csak nemi úton terjed, de én ezt kétlem, mert speciel én sem értem, milyen körülmények között kaptam el anno a hpv-t : ( menj orvoshoz minél előbb, mert ha nem kezelteted, egyre több lesz belőlük.
2014. okt. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!