Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan múlaszthatnám el?...

Hogyan múlaszthatnám el? Felfázás.

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek... Állandó visszatérő felfázásom van...minden létező gyógymódot alkalmazok... Sós forro fürdő,közben megiszok egy liter tiszta vizet egyhuzásra... Medveszőlő levél teát iszok minden nap,tozegafonya kapszulát szedek,1200-as c-vitamint...régebben is előfordult es akkor a monural por azonnal helyre tett...most azonban 4 nap szünet után ujra előjött... Pedig szeptember óta bélelt csizmában járok pedig voltak 25 fokok is...derékmelegítőt is hordok,vastag plüss zokni, este már nem is nagyon megyek ki...ülni meg aztán végképp nem ülök le sehova ... Már borzasztóan unom... Gondolkodtam azon hogy májustól szeptember elejéig elég sok antibiotikumot kellett szednem más miatt és azóta is állandóan meg vagyok fázva,homloküreggyulladás..minden kellemes dolog... Mit csinaljak még? Kérlek segítsetek... :(

2014. okt. 29. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy fiú vagy lány vagy-e. A felfázás tünetei lehetnek, akár prosztata problémák is, ha fiú vagy. Ezeket az öngyógyítási dolgokat felejtsétek el. Azért vannak az orvosok, hogy foglalkozzanak velünk és kivizsgáljanak és gyógymódot javasoljanak. Menj el urológushoz ha fiú vagy, ha pedig lány akkor nőgyógyászhoz. Nem kell félned, gyakori probléma, szinte mindenkivel előfordul legalább egyszer az életében.
2014. okt. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok. Nem az a baj hogy egyszer fordul elő hanem hogy most jelenleg hetek óta van, bármit csinálok. Az orvos írta fel a monural port(többször is). Csak tudod ha már az se segít amit az orvos mond,akkor magadon próbálsz segíteni ahogy tudsz...
2014. okt. 30. 11:18
 3/4 klaki válasza:
Hiába, hogy lány vagy, akkor is uruligushoz kell menned, mert ő foglalkozik a húgyhólyaggal. Egyébként én ugyanezzel szenvedtem, majdnem másfél évig. Állandóan visszatért. Sokszor éjszakáztam és csak az volt jó ha a wc-n ültem. Elmentem uroligiára (lány vagyok) és hosszabb kezelésbe kellett belefognom. Egy éven keresztül nolicint kellett szednem. Minden este egy felét. Azóta 3 éve semmi bajom. Azt hittem hogy a sok antibiotikum kárt tesz, de nem volt semmi.
2014. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 klaki válasza:
Egyébként egy sima háziorvos is felírja, ha az úgy könnyebb neked. Nekem segített és ha nem orvos irja akkor el sem hiszem. Sok sikert az egészséghez. 😃
2014. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!