Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nogyogyasz szabadsagon, mit...

Nogyogyasz szabadsagon, mit tegyek? Sos

Figyelt kérdés

Valoszinuleg valami gombam van,de nem vagyok biztos benne..el akartam menni nogyogyaszhoz hogy megvizsgaljon de heti 2x rendel sztkban 4-4 orat,felhivtam h surgosen kene mennem de pont szabadsagon van,ugyhogy jovoheten hivjam idopontert rendelesi idoben..hat koszi:( nekem meg varhatoan penteken megion a menstruaciom tehat jovohet elejen nem tud megvizsgalni az tuti.(bar igyis ugyis be kell majd mennem fogamzasgatlo feliratas miatt,most viszem majd neki a trombozishajlam vizsgalatom eredmenyet..addig is mit tegyek?tuneteim:ego,viszketo,fajo erzes a huvelyemnel(ajkaknal csiklonal is enyhen),es "turos" allagu feher folyas.kellemetlen szaga nincs es nem nagy mennyisegu. Vegyek canestent es amig meg nem jon a menstruaciom kezeljem magam? Abbol is tobb fajta van, a kremet vagy a kupot?(van egy es 3darabos,de a 3 szerintem mar nem fer bele mert ugytudom napi egy kell es nekem penteken tenyleg 99% hogy megjon mert pontos,es erzem is mar hogy gorcsol a hasam ahogy szokott..) mit csinaljak?nem akarom felrekezelni magam,de igy maradni sem,kellemetlenek a tunetek..17/l

Elore is koszonom!!



2014. okt. 28. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha van másik nődoki, menj el ahhoz, aztán majd gyógyszerért mész a saját dokidhoz.

Ha nincs akkor marad a patikában recept nélkül kapható canesten, és még a három darabosba is beleférsz, hisz k-sz-cs el tudod használni. És jobb is ha kezeled még menstruáció előtt.

2014. okt. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez szinte tuti gomba.

Nyugodtan használd a Canesten kombit, ha ma megveszed, akkor kedd-szerda-csütörtök este kell használnod a tablettát, és pénteken menstruálhatsz.

2014. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez gomba lesz.

Canesten combi 3 nap alatt rendbe tesz.

2014. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Más dokihoz nem tudsz elmenni?
2014. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár ha megjön, akkor még két napod lenne elmenni
2014. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mást nem tudsz mint kipróbálni a Canesten combi-t

Aztán vagy segít vagy nem

2014. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! Rozsamezet(glicerin boraxot) tudtam hirtelen szerezni.a folyasom mar normalizalodott nagyjabol,nem is viszketek,kicsit csipek meg idonkent de ennyi..viszont ha felnyulok magamnak 1-2 ujjal ego fajo erzesem van:( ma reggel megprobaltunk szeretkezni a parommal,nagyjabol 2 centi ment fel belem es ez is fajdalommal jart..nem ertem miert.nem volt eleg a rozsamez,meg gombas vagyok es azert faj,vagy mi lehet az oka?
2014. okt. 29. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!