Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek késett már a menzeszete...

Nektek késett már a menzeszetek terhesség nélkül?

Figyelt kérdés

2 tesztem is negatív a 31. napon

nem akarok babát

létezik hogy 24. napon volt peteérésem és az előváladéktól terhes lettem? csak nem... :S

nektek volt már ilyen? azt szeretném tudni, hogy baba lett-e a vége vagy mi egyéb ok miatt késett?



2014. okt. 26. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Bezony. Nekem általában "pontos", ami azt jelenti nálam, hogy 26- tól 29 napig bármikor megjöhet, de néha megzargul a egész, főleg évszakváltáskor, és akkor vagy hamarabb ( 23 napra ) vagy később jön meg. Asszem a rekord negyvenvalahány nap.
2014. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Világ életemben 22 és 28 nap között jön meg a vérzésem, de inkább átlag 24-25 napra, de azért néha volt olyan, hogy 30-31. napon jött meg, bár tényleg ritkán volt ilyen.

Szóval persze, bármikor késhet terhesség nélkül vagy akár ki is maradhat minden különösebb ok nélkül, mert bár nők vagyunk, de nem vagyunk gépek.

Viszont ha bármikor volt olyan, hogy nem volt megfelelő a védekezés, akkor soha nem lehet kizárni a terhességet. Tehát ha továbbra sem jön meg, akkor érdemes a kétes aktustól számított 2 hétre rá csinálni egy tesztet. Ha akkor is negatív, akkor nem terhességről van szó.

2014. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,többször is volt ilyen,de más ok miatt késett.
2014. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
késett már egyszer 10 napot, de aztán hálistennek megjött. 2-3 napokat szokott amúgy késni.
2014. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!