Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az oka a visszatérő felfázá...

Mi az oka a visszatérő felfázásnak?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, kb. 1 éve folyamatosan fel vagyok fázva, ha nem is havonta, akkor 2 havonta legalább egyszer. Voltam nőgyógyásznál, petefészek gyulladásom volt, ami gyógyszeres kezelés után helyreállt, most készülök az urulógiára. A vesémmel van vmi gond, vagy már nemtudom.... de bele vagyok fáradva a visszatérő problémába...
2010. jan. 25. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű az első alkalomkor nagyon elkaphatott, és utána hamarabb előjön. Nekem elég, ha csak 1 percre is hidegebb helyre ülök, például szék, pad, vagy ha fürdés után a hideg kőre lépek. Sajnos ennyi is elég. Otthon is mindig nagyon vastag zokni van a lábamon, arra ügyelj, hogy a lábad soha ne fázzon, mert arról is könnyebben felfázol. Ha figyelsz az ilyen apró, de hasznos dolgokra és sok folyadékot, vagy igyál naponta 2 szer zsurlófű teát, javulni fog az állapotod. De mindenképpen menjél orvoshoz. Ugyanez vonatkozik a petefészek gyulladás krónikussá válására is. Arra pedig igyál cickafark teát. Jobbulást neked.
2010. jan. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsokat!
2010. jan. 25. 09:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!!!
2010. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez volt!

Végül kiderült, hogy a sok ilyen-olyan kezelés felborította a hüvelyflórám és az is rájátszott, hogy állandóan felfáztam..hüvelykúpok segítettek+én is ittam sok-sok teát, az tényleg jó ill. az urogin cseppek nekem nagyon jók voltak!

Jobbulást!

2010. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont tegnap hallottam rről a tévében, nekem is sokszor van.

Azt mondták, h ecoli baktérium okozza, két fontos dolgot mondtak, hüvelykúp, h helyreállítsa a flórát, illetve hosszított antibiotikumos kezelés. Nőgyógyász mondta, gondolom akkor hozzá kell menni ezeket felíratni.

A másik amit hallottam, h 3 ujjnyi meleg víz a kádba, fél kiló só bele, és abban fél órát üldögélni, ez is segít.

Rengeteg folyadék, napi 3 liter szénsavmentes ásványvíz, kimossa a hólyagból ezt a bacit.

Én még egy dolgot szoktam, a baci nem szereti sem a lúgosat, sem a savasat, lehet áfonyalevet inni, de én azt szoktam, h egy evőkanál szódabikarbóna fél pohár vízben, szinte azonnal elmúlik, amikor megiszom.

2010. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem azt mondta a doki, hogy a nem helyesen kikezelt nőgyógyászati bajok simán eredményezik ezt...:(
2010. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyél cran-c tablettát.dm-ben lehet kapni.nekem eltüntette teljesen,azóta nem küszködök a felfázással.
2010. jan. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!