Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm rendszeresen...

A barátnőm rendszeresen hánytatja magát, segítene valaki?

Figyelt kérdés
Már jó ideje(hónapok óta) a barátnőm rendszeresen hánytatja magát.Egész nap csak két szelet toast kenyeret eszik.Állítása szerint ha főtt ételt eszik,vagy ha tele eszi magát valamivel,akkor utána ki kell hánynia.Mindezt azért mert a fogyókúráról olvasott valahol,és ezt írták benne.Szerintem hülyeség,és csak tönkrevágja az immunrendszerét.Volt már valaki ilyen cipőben?hogy tudnám visszaszoktatni a rendes étkezésre?Elmondtam neki már sokszor hogy semmi baj az alakjával,ugy jó ahogy van,sőt,vissza is szedhetne igazából.bár ezt az utóbbit nem mondtam neki.Aggódom érte mert a barátom,és szeretem,és nem akarom hogy baja legyen ebből.Ez így nem normális.Kérem valaki segítsen!Köszönöm

2014. okt. 21. 11:29
 1/7 csabika1971 ***** válasza:
100%

Ezen te nem tudsz változtatni. (nem említetted a korotokat) Mert a szüleit kell beavatnod ha még kiskorúak vagytok, ők majd tudnak mit lépni. ÉS ebben az esetben nem szabad lelkizni, ő mit fog szólni ehhez.

Ha meg már sajnos nagykorúak vagytok, akkor csak abban bízhatsz, hogy a téma hátulütőijeinek utána járva rátudod beszélni az észhez téréshez. Mert ezzel nagyon rosszat csinál magának, és sürgősen be kellene fejeznie.

2014. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az az oldal, ahol ekkora baromságokat lehet olvasni a fogyókúráról? A legtöbb épeszű oldalon még nagybetűkkel is kihangsúlyozzák, hogy ezt ne.
2014. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A lány most 23 éves.Felhoztam neki egy csomó indokot most hogy lássa milyen rosszat tesz maga ellen.Mondtam neki,hogy mi férfiak azokat a nőket szeressük,akiken van mit fogni,és hogy ennek komoly következményei lesznek.Mondta,hogy ő is tudja,le akarna szokni ő is,csak egyelőre nem tud,sajnos függő lett.Ezen akarok változtatni.
2014. okt. 21. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Csak lusta sportolni es dietazni..ide vezetett.

Ehhez mar szakember kene.

2014. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátnődet rángasd el psichológushoz, mert bulimiás. Sőt, pszichiáter sem ártana neki.


Ebbe bele fog hlyülni, és segítség nélkül soha nem fogja abba hagyni - aztán vagy felköti magát egy rossz pillanatában, vagy belehal valamelyik szövődményébe.

Ne érdekeljen, mennyire ellenkezik, keress egy dokit és rángasd el!


De az már pozitív, hogy elmondta, mert rájött, hogy talán nem okés, amit tesz.


Amúgy: bulimia nervosa (sőt, bulimarexia). Kedves kórkép, én már harmadik éve nyomom, most kezd segíteni a pszichológus, akihez járok - végre normálisat találtam.

2014. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Otthon szokott gyakorlatokat csinálni gimnasztikából.Nem egy lusta típus ő.Ő se érti hogy szokhatott rá. Megpróbálok vele beszélni,hogy változtasson,ha nem megy így akkor felhozom majd egy szakember segítségét.Egy biztos,nem hagyom hogy tovább így éljen.Nagyon örülnék,ha tudnék rajta segíteni.Köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 21. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Az otthoni "gimnasztika" francot sem er.
2014. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!