Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a puncim?

Miért fáj a puncim?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és már vagy egy hete fáj, nem tudom mitől, nem vagyok felfázva mert nem nagyon szoktam vécére jarni, csak amikor kell, az pedig ritka! Csíp, szinte éget! Nagyon rossz, és nem merem elmondani anyukámnak! Tudom hogy elkéne, de szerintem ő azt mondana hogy menjünk el orvoshoz, de tudom hogy nem fog fájni, de irtó kelemetlen (mert nekem egy kicsit szőrős:()! Szőval tudom hogy elkéne mennem, de fogalmam sincs mitől fáj , már ha leülök akkor is! És én sportoló vagyok és fáj edzésen is, de nemmerek szólni! De valószînűleg holnap jön haza anyum és elmondom neki! De mitől fáj? Valami betegsé? Vagy fertőzés? Köszönöm a segítséget! :)

2014. okt. 18. 22:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Most majd elmegyünk dokihoz! Vagyis a gyerekorvosomhoz! Mert nem nagyon szeretném ha valmi idegen nézné meg, a gyerekorvosom meg már nagyon kicsi korom óta ismer! Anyukám szerint vagy hüvelygyulladás vagy felfáztam! Mert bekentem megint canestennel, de most nem lett jobb! Be van gyulladva, anyukám megnézte! Mert anyukámnak is volt már ilyen!
2014. okt. 20. 08:21
 12/13 anonim ***** válasza:
Urológushoz menj! Vizelet mintavétel és tenyésztés. + Nőgyógyász. Nekem is bolt ilyen. Egyikről fertőződhet a másik. A baktérium ami a vizeletben volt attól voltak a panaszaim. Szóval mindkettőhöz menj el!
2014. okt. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szia. Nekem is van most pont ilyen de nem tudom hogy mi lehet amikor pisilek csíp meg fáj és nagyon viszket. De mostanára kezdett elmúlni.
2018. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!