Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a puncim?

Miért fáj a puncim?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és már vagy egy hete fáj, nem tudom mitől, nem vagyok felfázva mert nem nagyon szoktam vécére jarni, csak amikor kell, az pedig ritka! Csíp, szinte éget! Nagyon rossz, és nem merem elmondani anyukámnak! Tudom hogy elkéne, de szerintem ő azt mondana hogy menjünk el orvoshoz, de tudom hogy nem fog fájni, de irtó kelemetlen (mert nekem egy kicsit szőrős:()! Szőval tudom hogy elkéne mennem, de fogalmam sincs mitől fáj , már ha leülök akkor is! És én sportoló vagyok és fáj edzésen is, de nemmerek szólni! De valószînűleg holnap jön haza anyum és elmondom neki! De mitől fáj? Valami betegsé? Vagy fertőzés? Köszönöm a segítséget! :)

2014. okt. 18. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fertőzés lehet. Valami gombára gyanakszom. Anyukádat be kell avatnod ebbe, mert ő fog neked segíteni.
2014. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ez valami elkapható?
2014. okt. 18. 22:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan elkaptál valami fertőzést. Mindenképpen szólj anyukádnak, lehet, hogy ő tudna segíteni neked, anélkül, hogy orvoshoz kellene mennetek. De ne aggódj akkor se, ha arra kerül sor. A te egészséged fontosabb! :)
2014. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%

Először is: szörnyű a helyesírásod.


Másodszor: nem egyértelmű számomra, hogy hogyan fáj. Ha kívül a bőr, akkor valószínűleg valami fertőzés, amire krémet kell kapnod. Ha belül fáj, akkor arra ötletem sincs, esetleg a sport közben sérülhettél meg. (Ütés, vagy húzódás.)

2014. okt. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Először is: bocsi a helyesírás miatt, ideges vagyok ezért gyarsan írok!


Hát a,ikor pisilek akkor csíp, amikor leülök mintha szúrna, és viszket, aztán éget! Nem nagyon értem aut a részt hogy: belül fáj vagy kívül a bőr!

2014. okt. 18. 22:52
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Miért nem nézed meg saját magad? Van egy tükröd? Húzd szét és a tükör segítségével nézd meg.

Azt figyeld meg hol piros. Ha van otthon Canesten krém kend is be. Ha gombás fertőzés akkor az enyhíteni fogja.

Mit sportolsz? Elkaphattad közös zuhanyzóban, vagy akár piszkos volt a kezed amikor pisiltél és megtörölted.

Amúgy miért nem szőrteleníted magad? Ilyen korban nem cikiznek ki a társaid az öltözőben miatta?

2014. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Már megnéztem magam, a tükörnél és szinte mindenhol piros, de leginkabb ott, ahol pisilek! Kézilabdázok, és nem szoktam közös zsuhanyzóban tusolni! Gondolkodtam már a szőrtelenítésen, de félelmetes! De igen elég ciki!
2014. okt. 19. 09:10
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg Canesten combit vehetsz a gyógyszertárban és ha gombád van akkor segít. Ha nem segít, akkor orvos.
2014. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Most megmostan ilyen intim részekre caló samponnal! És bekentem canestennel! Így egy kicsit jobb lett, most jelenleg nem fáj! Elmondtam anyukámnak, ő azt mondta ha haza jön akkor megnézi! Ha nem muszáj akkor nem megyeünk el orvoshoz, de ha nagyon begyulladt, akkor elkell menni!
2014. okt. 19. 12:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha enyhül akkor ismételd meg. Ha lehet naponta háromszor, de legalább este és reggel.
2014. okt. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!