Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs más megoldás a problémámra?

Nincs más megoldás a problémámra?

Figyelt kérdés

Szőrösödéssel szenvedek,és kissé aknés (volt) az arcbőröm,combom,hasam,melleim között szőrös vagyok,van ahol csak sötétebb pihék vannak mint pl.hátamon,de eléggé látszódik.Voltam endokrinológusnál,kivzsgáltak,azt állapították meg hogy hiperandrogénizmusom van,ami részben ováris,részben mellékvese eredetű.Fogamzásgátlót írtak fel.Elkezdtem szedni,de nagyon rosszul voltam tőle,a közérzetem nagyon rossz volt.Állandóan nőgyógyászati fertőzéseim,gombám volt.Váltottam,ezzel is hasonló problémáim voltak.Most Symiciát szedek,nőgyógyásznál havonta járok.Most diétázom is,nem eszem cukrot,lisztet,szénhidrátos dolgokat,igaz csak 2 napja.Vettem be és a párom is Mycosist Gyno kapszulát.Tejsavval irrigálok.Használok bóraxos hüvelykúpot is egyszer 1 héten.Nőgyógyász javaslatára teszem ezeket.Azt mondta,hogyha nem jövök rendbe,abba kell hagynom a fogamzásgátlót.

De ha abbahagyom,újra visszatérnek a szőrök(bár a gyógyszer is csak kicsit csökkentette)és pattanásos leszek.


Létezik más megoldás a problémámra?Nem akarok újra majom lenni,akinek napi szinten kell szőrtelenítenie.Ezt a bőröm se bírja.


2014. okt. 17. 14:16
 1/1 A kérdező kommentje:
Candidám van egyébként,ez kimaradt.Fogamzásgátló szedése elöő 1 évben 1x volt gombám,és sokkal jobban éreztem magam.Most úgy érzem magam,mint aki mázsás súlyokat cipel,és nagy teher van rajtam.. :( 20 éves vagyok.
2014. okt. 17. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!