Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyok! Ha a suliban elazna a...

Lanyok! Ha a suliban elazna a tamponotok, szoktatok hordani tartalekot hogy ki tudjatok cserelni?

Figyelt kérdés
En fiu vagyok es lany melett ulok. Egyik nap asszem elazhatott neki mert nagyon feszulten ult es volt valami gyenge szag. VICCES SZTORI: egyik nap kikeroztem orarol a wcre, az osztalyunkhoz kozel van egy wc de az lany. Abba mentem be mert a fiu wc messzi van kicsit. Benyitottam az egyik fulkebe es pont ott volt egy lany es vegezte a dolgat. Jol sipcsontok rugott es sikitott egyet. Gyorsan elszaladtam nehogy meglassanak a lany wcbol kifele jovet, szerencsere nem lett belole baj :).

2014. okt. 16. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk. Szagosodás nem szokott történni, csak betétnél. Ahol pedig valaki tamponnal ázik át, ott vér fog folyni... De hidd el, így is úgy is kényelmetlen a menstruáció, nem kell, hogy még te is keresztbe tegyél a lánynak.
2014. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt :). El tudom kepzelni mijen rossz lehet nektek:((. Barcsak segiteni lehetne ezen.
2014. okt. 16. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
En mindig hordok magamnál.sőt volt hogy minden ora után csereltem.ha olyan oram volt ahol nem jöhettem ki pl gyak akkor tampon s betét.
2014. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beteszem a tampont, a bugyiba meg egy nagyon vékony tisztasági betétet. Ha a tisztasági betéten megjelenik egy pici vér, akkor cserélem ki a tampont. Nincs durva elázás, mert minden wc-zéskor ellenőrzöm magam. Na meg hát tamponból is van több fajta. Az első napokon, mikor a vérzés erősebb, lehet betenni nagyobb nedvszívó képességűt.
2014. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
#3 Te nagyon buta vagy,minek cserélni 45 percenként a tampont???
2014. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet butaság de engem zavar már egy ora utan.pl tesi esetén vagy ha nagyon megvan...
2014. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyik tesi orankon egy lany nem vett fel melltartot a polo ala, de a polo jo bo volt. Ora elott minden fiu a padon ult es mikor az a lany elment elottunk leejtette e telojat es termeszetesen senki nem segitett volna neki felszedegetni inkabb csak gyonyorkodtunk a latvanyba :DDD ja a lany 15 volt es jo nagy cicijei voltak :)))
2014. okt. 16. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!