Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma megyek először nőgyógyászho...

Ma megyek először nőgyógyászhoz, valaki le tudná írni részletesen, hogy milyen egy vizsgálat?

Figyelt kérdés

2014. okt. 15. 06:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Levetkőzöl egy fülkében, bemész, felfekszel egy asztalra, szétteszed a lábad. A doki megnyomkodja a hasad, felnyúl, úgy is megnyomkod, a kacsa használatával vesz le kenetet, megnyomkod és kész.
2014. okt. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bemész a dokihoz, Ő megkérdezi,hogy mi a panaszod, mért jöttél, majd egy fülkében levetkőzöl, felfekszel az asztalra, felnyúl,közben megnyomkodja a hasad (ilyenkor lazíts) , a több attól is függ,hogy mért mentél, ha lesz rákszűrés is akkor vesz kenetet is.
2014. okt. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


A link egy oktató video, azért ilyen hosszú. A valóságban 2-3 perc az egész, és nem fáj egy picit sem. Ahogy előttem már írták, lazítani érdemes. Ne félj!

2014. okt. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. okt. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Magánhoz mész?
2014. okt. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! 18 vagyok és nem magánhoz megyek.
2014. okt. 15. 14:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Na voltál? férfi, vagy nő volt?
2014. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Férfi volt és tök normális volt :) Simán el tudtam lazulni, mikor már láttam, hogy mennyire normális
2014. okt. 16. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!