Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is undorodik a betéttől?...

Más is undorodik a betéttől? Hogy küzdjem le? Hogy húzzam vissza pisilés után a bugyim, ha megvan?

Figyelt kérdés

Anyának tűnt fel, hogy milyen gyorsan fogynak a betétek itthon, ha én menstruálok. Én mindig kicserélem, ha elmegyek pisilni. Akkor is, ha csak kevés van benne, csak egy pár csepp. Undorító sztem azt még egyszer visszahúzni :-S

De anya meg a nővérem mondták, hogy nem kell mindig, minden pisilésnél, csak ha már sok van benne. De nem tudom :-S Olyan gusztustalan újra felhúzni egy betétet, ami nem patyolat fehér :-S


Vagy ti hogy vagytok vele? Hogy ne undorodjak tőle?


Köszi :-)


14/L



2014. okt. 13. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
használj tampont. azt úgy is ki kell cserélni minden pisilésnél.. és nem, nem veszi el a szüzességed. szívesen
2014. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tampont akkor kell cserélni, ha tele van. Különben elég kellemetlen.
2014. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig cserélni mikor WC-re mész csak ha teli van.Attól hogy van benne egy kis vér még nem piszkos.Nekem csak akkor rossz ha vissza húzom és érzem hogy nedves.De hamar elmúlik ez az érzés :)Milyen betétet használsz??
2014. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát, tamponozni pár alkalom után még nem akarok :-/ :-)


Igen, anya meg a nővérem is ezt mondták, amit te harmadik. :-) De olyan undorító :-S Főleg azt utálom, ahogy mondtad, amikor nedves és érzem a nedvességet, ahogy felhúzom :-S :-S

Meg a tudat is lenézek és látom, hogy az a mocsok újra hozzám fog érni lent :-S

Rózsaszín libresset használunk am, egész család (anya, nővérem, meg mostmár én is :-S ) Libresse ultra normal

2014. okt. 13. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Te szegény undorodol magadtól? hiszen ez mutatja, hogy egészséges leány vagy. Az lenne a baj, ha nem menstrálnál. A betétet úgy kell a bugyira rátenni, hogy felveszed, térdig felhúzod, és akkor rakod be a betétet. Akkor nem mozdul el, mert a helyére ragad. Naponta legalább 5x cseréljél betétet, ne akkor amikor már lucskos!!!!!!!!!
2014. okt. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hat en kerek elnezest, de en sem huzom vissza ugy. Nem erzem tisztanak ugy magam. Nem undorodom, dr kellemetlen. Sot, nekem igazabol elo se szokott fordulni,hogy olyan legyen, mert amint erzem,hogy "jon", rohanok a mosdora, de ha olyan lett, akkor kicserelem. Nem ertem miert lenne baj. Viszont emiatt inkabb nem hasznalok betetet,hanem tampont. Az a legegyszerubb, de meg amellett is egeszsegugyi betet mindig bent van,
2014. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én együtt érzek veled kérdező.Én is undorodom a tudattól hogy betétet kell használnom, még ha tiszta is, mert kényelmetlen is, meg nem érzem magam tisztának olyankor, meg a combom is olyan lesz meg mindenem kb még akkor is ha nem ázott át a betét, szóval én is tampont használok tisztasági betéttel, már közel másfél éve :) szóval ha te sem tudod leküzdeni ezt az undort, akkor azt ajánlom inkább térj át a tamponra, hidd el, sokkal kényelmesebb :) 16/L
2014. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!