Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Pisilés...

Mitől lehet ez? Pisilés közben csíp és éget?

Figyelt kérdés

Más panaszom nincs igazából. Mindennapi tevékenységeim között nem zavar észre sem veszem, csak ha pisilek. Akkor iszonyatosan csíp és éget, de csak addig, amíg kifolyik a pisi, utána nem.

Ha odanyúlok, akkor tapintásra érzem, hogy a hüvelyben nem lehet minden "oké", mintha "elváltozott" volna az egész. Talán megdagadt picit?! Nem tudom..mindenesetre nem normális tapintású.

Ráadásul a hüvely környéke is érzékeny. Ha odaérek wc papírral, akkor olyan, mintha viszketne, de közben nem viszket minden percben, csak ha hozzáérintek valamit.


Vettem tegnap Canesten kombit, abból is az egy darabosat ajánlotta a gyógyszerész. Van itthon még Betadin kúp is, de ahhoz még nem nyúltam hozzá.

Tegnap felraktam a kúpot, de szerintem semmi nem változott.


Esetleg csináljam végig a Betadin kúpos kezelést (7napos)?


2014. szept. 12. 11:26
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz. Jó eséllyel bakteriális fertőzés is lehet.
2014. szept. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Elso korben, voltal nogyogyasznal? Masodszor, nem bistos az, hogy a huvelyben van a gond(persze nem kizart), mert nekem is tobbszor volt hasonlo, az viszont nem huvelyi problema. Hanem inkabb ez........

[link]

Nekem volt ileyn. Eros vizelesi ingerrel kezdodott es amikor pisiltem, hiaba jott csak par csepp...akkor is nagyon fajt. Elo fordult, hogy veres volt kisse a vizelet. Ahogy a cikkben is leirtak, noknel gyakoribb. Kezelheto otthon is, de mindenkepp latnia kene orvosnak, mert konnyen ramehet a vesere is! Nem vagyok orvos szoval, nem biztos, hogy errol van szo. Csak leirtam ezt is lehetosegnek! Mindenkepp lassa orvos! Ez nem szegyen! Barkivel elofordulhat! Jobbulast Neked!!!!!

2014. szept. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez bakteriális hólyaghurut, nem gomba. Keresd fel a házi orvosod es mondd El a tüneteket. Antibiotikumot fog irni, amitol gyorsan meggyogyulsz. A canesten erre nem jo. Igyál napi 3 liter szesavmentes folyadékot, ha bírod, akkor kakukkfű teát. A gyógyszert be kell viszont szedni. Vizeletet is kerhetnek.
2014. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!