Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A baba termékek (Johnson's,...

A baba termékek (Johnson's, Gabi stb) mennyire jók? Lejjebb.

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy amit bőrre kenünk bejut a véráramba, és a babáknak való krémek jót tesznek a felnőtt bőrnek is, és miben segítenek? A babák bőrével mit csinál, jótékony hatás, ilyesmikre gondolok.
2010. jan. 23. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a kislányom piperéit, jól felszivódik, nem szárad a bőröm tőle. De igazából nem kenem vele a lányomat, azaz max. testápóló, mert pl. a fürdetőtől kiszárad a bőre. Ezért gyógyszertári fürdetőt használok neki.
2010. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiamnál beváltak a Johnson's fürdetők, viszont a Johnson's babaolajtól kiütéses lett a bőre, így babaolajból Níveát használok rá.
2010. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én felnőtt vagyok, és bár szeretem a Baba tusfürdő illatát, nem tudom használni, mert vérzik tőle a bőröm. ezt elmeséltem a férfikollégámnak, kiderült, hogy a lányának és a feleségének is ez a baja vele, viszont a család férfitagjainak semmi baja.


most éppen a rossmann baby love fürdetőt használom (mert érzékeny a bőröm), ez egész jó!

2010. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

17 éves vagyok, és nekem használnak. Most a Johnson's babaolajat használom fürdés után mert annyira kivan száradva a bőröm.-hát nekem hazsnál olyan selymes vagyok tőle mint a babák bőre:P:) Szal érdemes sztem ezeket a terméket is kipróbálni, ha allergiás vagy rá, úgyis megfogod látni. 1 próbát megér

2010. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már ugyan 24 éves vagyok, de a Gabi babakrémet előszeretettel használom :)
2010. jan. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!