Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Idegbeteg, levert és élettelen...

Idegbeteg, levert és élettelen vagyok! Milyen vitamint ajánlotok?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok ellátni a feladataimat, kötelességeimet, nincs életkedvem, levert vagyok, idegeskedek, nem vagyok képes mosolyogni. A munkahelyemen is folyamatosan kudarcot vallok, nem tudok koncentrálni.Túl sokat stresszelek alapjáraton is, szorongós típus vagyok, + még azon is stresszelek hogy egyáltalán stresszelek valamin...Állandóan félek hogy valamit nem tudok megcsinálni, és általában pont ezért nem is szoktam tudni.

Már néha elgondolkozok rajta hogy az agyammal van a baj. :(

Van valami készítmény kifejezetten erre? Stressztűrés növelő, hangulatjavító tablettákra gondolok, és hogy éjszaka tudjak aludni. Nyugtatót nem szedek be!



2014. okt. 7. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna!Pár napja én is így éreztem magam!Nekem a sport segít.
2014. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szedj D vitamint! Tapasztalatból mondom, hogy a hiánya okozhat ilyen levert hangulatot, mint amiről beszélsz. Egy próbát mindenféleképpen megér. Egyébként pedig hallgass zenét, pihenj többet, akkor is ha sok dolgod van, mert utána legalább nyugodtabban, tisztább fejjel tudsz gondolkozni, nekem segíteni szokott.
2014. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A magnezium, kalcium megborulas is csinal ilyesmit. A Bvitaminok is az idegrendszerre vannak jo hatassal. A Dvitamin meg mindenhez kell.
2014. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!