Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mejik fogamzasgzas gatlo a...

Mejik fogamzasgzas gatlo a legjobb? Ugy ertem mejk teszi a legjobban helyre a hormonaimat mert elegge fel borult.

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 11:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Uristen nen hiszem el h ez az oldal azert jott letre h a masikat kritizalljuk? Mert nem hiszem ... ez azert ha jol tudom h lehessen kerdezni..
2014. okt. 6. 16:51
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen ebben igazad van,de sokkal könnyebb segíteni,ha helyesen teszed fel a kérdést,nem értesz ezzel egyet? Ha érthetően,helyesen és átláthatóan írod ki azzal másokat is segítesz,hogy neked tudjanak segítene. Abszolút nem kötekedésből most ez.
2014. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
De bunkó vagy te kérdező.
2014. okt. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 MCsperX válasza:

Kérlek vigyázz a fogamzásgátló tablettákkal. Főnököm lányának annó 15 éve szintén hormonális problémák miatt javasolta a nőgyógyász, hogy szedjen fogamzásgátlót. Úgy megkavarta a szervezetét, hogy élete végéig Syncumar-t kell szednie. Most 32 éves, házas, gyereket szeretne, és már a fogantatás is problémás, arról nem is beszélve, hogy HA teherbe esik, bele is halhat, ha kap egy trombózist.

Úgy tudom egyébként, hogy a fogamzásgátlótól 35-40 éves korra akár daganatos elváltozás, mióma is kialakulhat. Egy közvetett ismerősömnek pl. májrákja lett, az onkológus doki szerint egyértelműen a fogamzásgátlótól.

2014. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Kedves utolsó! Remélem, hogy amit írtál, nem minden esetben következik be, mivel én is fogamzásgátlót szedek. 18 éves vagyok és valószínűleg PCOS-em van. Még mielőtt erre rájöttem volna a menses kimaradása miatt a nőgyógyászom fogamzásgátlót javasolt. Mikor abba hagytam a szedését, akkor pár hónap múlva, már nem csak a menses kimaradások, hanem hajhullás is jelentkezett.

Elmentem endokrinológushoz, elküldött két féle vizsgálatra. Az első 120 perces cukor terhelés. Nagyon rosszul lettem közben. Majdnem elájultam.

Egyébként az endokrinológus azt mondta, ha a nőgyógyász rendesen megvizsgált, s az alapján írta a fel a gyógyszert, akkor addig szedjem, míg nem lesz eredmény.

2014. okt. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Szerintem próbáld ki az intim-tornát, amelyik helyes alkalmazás esetén fogamzásgátlóként is működik és esetenként hormonálisan is segít. Arról már nem is beszélve, hogy sok örömet okozhat a barátodnak.
2014. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Értem a problémádat, de erre tényleg nem a fogamzásgátló a megoldás. Én a nőgyógyászodat javaslom. Ha eddig nem volt, keress fel egyet! 16 évesen amúgy is ajánlott már. Az írásodról pedig csak annyit, hogy engem nem zavar, de Téged minősít.
2014. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Ilike39 válasza:
Orvos mit javasolt?
2014. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!