Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mejik fogamzasgzas gatlo a...

Mejik fogamzasgzas gatlo a legjobb? Ugy ertem mejk teszi a legjobban helyre a hormonaimat mert elegge fel borult.

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 11:46
1 2
 1/18 anonim válasza:

Nem fogamzásgátló kell oda, hanem egy jó endokrinológus orvos! Fogamzásgátlóval csak a elkendőzzük a problémát, de a valódi forrását, a szénhidrát-anyagcsere zavart/pajzsmirigy gondokat nem állítjuk helyre. Csak a nődokik kakilnak rá nagy ívben, és inkább felírják a fog. gátlót, ahelyett, hogy elküldenék az illetőt endokrinológushoz. Mivel ez nem nőgyógyászati szakterület!

[link]

[link]

Ha van kedved, írj privátot! Szívesen segítek!

2014. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló nem arra való, hogy helyre tegye a hormonjaidat. Nincs olyan, hogy legjobb fogamzásgátló, nem vagyunk egyformák így az is eltérő , hogy kinek mi válik be és mi nem.
2014. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésedből ítélve te inkább fogalmazásgátlót szedsz. Mejik=melyik, fogamzasgzas, a fogamzásgátlót egybe írják, felborult úgyszintén egybe. Arról nem is beszélve, hogy lusta vagy kivárni a fél másodpercet, amíg a telefon felhozza az ékezetes betűket.
2014. okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyik sem...még jobban felborítja.
2014. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Te semmit se szedj még, 11 évesen nem kell.
2014. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Elso : koszonom szepen az ertelmes valaszodat es irok priviben :) meg koszonnem ha segitenel ! Utolso ketto 16 eves vagyok es nem vagyok se lusta se 11 eves en 11 evesen meg babaztam es nen fogamzasgatlot szedtem nem tudom hogy ti hogyan vagytok nevelve de maganugy :) es ha tudni szeretnetek nagyon komoly gorcseim vannak egy honapban ketszer is meg jon.. szoval van jobb dolgom mint a szanalmas hozzaszolasotokkal foglalkozni
2014. okt. 5. 17:45
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Miért is szánalmas, hogy azt tanácsolunk, hogy hormonbajt ne nyomjál el hormonnal, mert még rosszabb lesz?
2014. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát,a helyesírásod nagyon is 11 éves szinten van.
2014. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utolso !akko most nyomd el magad jo ez nem nyelvtan ora vagy helyesiras ha nem tetszik az irasom ne nezzed ennyi szevassz
2014. okt. 5. 21:16
 10/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,attól,hogy nem nyelvtan óra,alap intelligencia,hogy az olyan szavakat mint a "melyik" le tudd írni:) Abszolút buta ember vagy,ha neked csak nyelvtan órán megy.
2014. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!