Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megnől még valaha a mellem?

Megnől még valaha a mellem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Végső elkeseredésemben fordultam ehhez az oldalhoz. Már csak hónapok kérdése és 14 éves leszek. És a mellem pedig egyáltalán nem nől. Teljesen lapos vagyok. Pedig a súlyom ideális, sőt. Minden serdülésre utaló nel megjelent, csak a mellem nem nől.. Meg fog még nőni? Mikor?

13/L



2014. okt. 3. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Édes kincsem...én annyira örülök hogy neked ez a legnagyobb elkeseredettséged hogy nem nő a melled.! o.O

Na de hogy a kérdésedre is válaszoljak; ez függ a genetikától is,és még egyáltalán nincs kizárva hogy nőni fog! 14 évesen még nem vagy teljesen érett!!

2014. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia igaz én csak 12 éves vagyok de van mellem

Figyu meg fog nöni van ideje még csak késöbb ér meg a melled(lehet ez kicsit értelmetles sorryO_o

2014. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy osztálytársam aki még nyolcadikban is lapos volt, most meg van neki melle rendesen. Nem azt mondom hogy óriási de olyan pont jó. Szerintem ne aggódj.
2014. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, még rengeteg időd van, nem hogy nem vagy TELJESEN érett, hanem éretlen vagy, majd 18 éves korod körül leszel érett és még 20 éves korig nőhet a mell.
2014. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!