Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan ízesítsem a cickafark-t...

Hogyan ízesítsem a cickafark-teát, ha nem tudok meginni semmilyen keserű italt?

Figyelt kérdés

Már kóstoltam cukorral és citromlével de ihatatlan. Viszont szeretném inni, mert különböző betegségekre jó, és a teherbeesésnél is ajánlották. Görcsoldó is. A csalánteát és a kamillateát se tudom meginni.

Várom az ötleteket. Köszönöm.


2010. jan. 21. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld csak ki mézzel, hátha......!!
2010. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is a mézet javaslom,de ne forró teába tedd mert a méz hatóanyagai kimennek...!Vagy én azt is szoktam csinálni,ha kegyetlen(ezerjófű)izű teát iszom akkor keverem citromfűteával+méz és rögtön iható(úgyahogy..):)
2010. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én menszeszkor nagyon görcsölős vagyok, akkor szoktam a cickafark teát alkalmazni, de nem iszom hanem megcsinálom ízesítés nélkül egy hatalmas lábassal, beleöntöm a kiskádba és beleülök!Így is tökéletesen hat!
2010. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Édesítőt meg hasonlókat hagyd, szörnyű. Citrommal meg ezeket a keserű ízeket nem lehet elvenni. A méz alegjobb én úgy olvastam, mert az nem befolyásolja ezekenek a növényeknek a hatását, én a gyógyszereket is mézzel vettem be régen. Persze valami jobbfajta mézre gondolok, nem cukrozott dologra. Legjobb termelőtől vett akác vagy virágméz. De ha veszel a boltban valami szimpatikusnak tűnőt és abból teszel a teába pár kanállal az is megfelel.


Esetleg az a barnacukor? Talán nádcukor a neve, nem tudom.

2010. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és én azt szoktam, hogy gyorsan egybe iszom meg. Közben a kedvenc dalomat hallgatom és fejben énekelem, mondom a szöveget. Már teljesen ki tudom kapcsolni az agyam annyira, hogy képes vagyok nem érezni az ízeket amíg koncentrálok :)
2010. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyorsan egybe is meglehet inni de annyira nem hatásos..,inkább kortyolgatni kell,akármennyire is rossz ize van.
2010. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mézzel idd hátha jobb!
2010. jan. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az ötleteket és ki is próbálom mézzel. Gondoltam rá, mézzel milyen lehet, mert a gyümölcsteákat azzal iszom, de valamelyikhez kell citromlé is. A cickafarktea aranyérre is jó, és nem kell meginni,hanem ülőfürdőként kell alkalmazni.A görcsökre is jó ülőfürdőként, erre nem is gondoltam. Még egy kérdésem lenne: Filteres teaként ugyanolyan jó hatása van? Még egyszer köszönöm!
2010. jan. 22. 14:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább száras cickafark teát vegyél..,az hatásosabb mint a filteres!
2010. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!