Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha egy lány 197 cm...

Normális, ha egy lány 197 cm magas?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm 17 éves és 197 cm magas, 76 kiló, ehhez 80G-s mellei vannak. Csak azért kérdezem, mert szerintem ez már nem normális, annyira magas. A szülei sem óriások, nagyszülei sem. Igaz, hogy én meg 161 cm vagyok, szóval kb. mellig érek neki. :)
2014. szept. 28. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, ő az extrém magas kategória, de ez van, nem tud kisebb lenni :)

Nem lesz egyszerű párt találnia.

2014. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából sajnálom őt, mert egyrészt a magassága miatt, másrészt a mellmérete miatt nem egyszerű ruhát találnia. Volt már olyan, hogy férfi ruhát vett fel, mert nőiben egyszerűen már nincs akkora méret. :(
2014. szept. 28. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális, magasabb az átlagosnál, de nem kórós.

Én is magas vagyok, nem ennyire, de irigylem :)

2014. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, én kicsi vagyok, irigylem néha a magasabbakat, de azért ilyen magas nem lennék. Ez még pasik között is magas, nemhogy egy lánynál! Egyébként #3-as te milyen magas vagy? :)
2014. szept. 29. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!