Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől mehettek össze a melleim?

Mitől mehettek össze a melleim?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek, nagyon ideges vagyok.

Viszonylag vékony vagyok(165 centi 47-8-9 kiló között mozgok), a melleim viszont egy nőgyógyász szerint az alkatomhoz képest nagyok voltak. 75/B és C között(melltartófajtától függően).

Nos, az utóbbi időben elég nagynak hatottak, mintha nőttek volna, most viszont elkezdtek "összemenni", de már láthatóan. Az eddigi melltartóim nagyon lettek rám, és Anya is megjegyezte, hogy mi történt, hogy lettek ekkorák a melleim, mint két "pattanás", közölte, hogy kb. semmi mellem sincs. Bele nézek a tükörbe, és tényleg nincs, holott nem fogytam, sőt, többet eszek, mint régen.

Én nem tudom mi történt, de nagyon ideges vagyok, mert azóta semmi önbizalmam...ezt egyáltalán hol lehetne kivizsgáltatni? Lesz hormonvizsgálatom, de azt akkor, ha megjött, annak a 3-4. napján, szóval még odébb van. Ilyen hogy történhet? Hiszen nem csak bebeszélem, hanem láthatóan kisebbek....


2014. szept. 16. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:
A mirigyállomány méretét nem de tömegét,teltségét befolyásolhatja hormonális probléma.
2014. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!