Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betegség miatt nem menstruálok...

Betegség miatt nem menstruálok még? 15/L (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves vagyok és még nem menstruálok, ami önmagában nem is zavarna, de azt mondták, hogy az nem egészséges, ha már 2 éve mindenhol szőrös vagyok és 4 éve nő a mellem. Folyásom nagyon régóta van (min. 3 éve).. Most rátérnék a lényegre: a folyásom nem szagtalan és most olvastam, hogy az betegségre utal... És már a kezdetektől ilyen a "szaga".... Az lenne a kérdésem, hogy annyi lehetséges, hogy ez miatt nem jött eddig még meg sosem?! Előre is köszönöm a válaszokat!

(Hozzátenném, hogy azért kérdezem tőletek, mert a nőgyógyásznál elég kínosan érzem magam.. Persze, ha muszáj lesz, akkor beszélek vele, de csak pár nap múlva tudok elmenni hozzá és már pár napja ezzel stresszelem magam, hogy beteg vagyok.)

Köszönöm szépen!



2014. szept. 16. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A folyásnak van egy szaga, főleg tinédzserkorban, ha nagyon zavaróan szagos, akkor van baj. 16 éves korodig megjöhet.
2014. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló. Először is köszönöm a választ, másodszor: a nadrágom is átveszi és társaságban elég zavaró...
2014. szept. 16. 14:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor használj tisztasági betétet, tindédzser korban nekem is kellett, pedig teljesen normális volt, a hormonok ilyenkor nagyon aktívak.
2014. szept. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! :)
2014. szept. 16. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, csak későn érsz, de ha 16 éves korodig sem jön meg, nőgyógyász, mert nagy eséllyel hormonműködési zavarod van.
2014. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából lassan 16 vagyok, tehát már aggódtam ez miatt :/ most a napokban mindenképpen megyek nőgyógyászhoz, csak egy kicsit meg akartam nyugodni... De köszönöm a választ!:)
2014. szept. 16. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!