Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ha anyukám nem...

Mit csináljak, ha anyukám nem veszi komolyan azt, hogy bármikor megjöhet a mensim?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok. Lehet, hogy túl fiatal vagyok még ahoz, hogy aggódjak a mensi miatt, de úgy érzem, hogy hamarosan meg fog jönni :(( Ezt onnan is gondolom, hogy anyukámnak is 11 éves korában jött meg... Nagyon szeretnék, és próbáltam is anyuval beszélni erről, mondtam is, hogy lehetséges hogy hamarosan megjöjjön, viszont ő úgy vette a helyzetet, hogy amikor jönnie kell, hát jöjjön, de mivan ha a suliban, vagy más helyen jön meg???? :((( Segítsetek, légysziiii...

2014. szept. 12. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaza van anyudnak. Ez egy természetes dolog, de ertheto, higy minden lánynál nagy esemény. Nem kell ra különösen készülni. Legyen nalad egy szutyo, amiben van betet, váltó bugyi, nedves torlo. Ez meg egy női retikulben us elfér, iskolataskaban plane. Az első menzesz általában par barnás vöröses folt, amivel nem azol at. Hirtelen lezudulni nem szokott az elejen.
2014. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Végülis igazatok van, minek izguljam el a napokat... :)
2014. szept. 12. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal a suliba egy betétet és ne foglalkozz azzal, hogy mikor jön meg?
2014. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem készültem rá.

Ne görcsölj. Én nagyon lazán vettem. Tavaly jött meg, suliban, mondtam csajoknak, itthon is lazán elmondtam, annyit mondtak h ok. Nem volt nagy ügy.

Ne aggódj emiatt. Vigyél betétet azt ennyi

2014. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak barnas foltjaim...nekem szoszerint egyben zudult le ...nagyon durva volt :D
2015. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!