Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is ilyen a menzeszetek?

Nektek is ilyen a menzeszetek?

Figyelt kérdés
Az én menzeszem nagyon össze-vissza van, nem tudom, hogy még a normális határon belül-e. Volt már 8 hónapos kimaradádom is és vagy 3-szor kimaradt 3-4 hónapra. Ez normális? Most megvan. Nekem az első napon kevés szokott lenni. Ma alig volt valami, az előbb mikor felálltam, annyi jött egyből, hogy megtelt a normál+ always betét. Vagyis bem egészen, de ki kell cserélni, mert oldalt mindjárt kifolyik. Szerintetek ez rendben van? Ja, és 2 éve jött meg először. 15/L

2014. szept. 5. 16:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Kimaradás*. Bocsi
2014. szept. 5. 16:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Így, hogy 2 éve menstruálsz ez már nem lesz oké. Úgy értem, hogy innentől kezdve, ha megint hónapokig kimarad, akkor azzal dokihoz kell menni, mert valami gond van, valószínűleg adnak rá egy gyógyszert és rendbe jössz. A mennyiség az nem gond, hogyha változó normális határokkon belül persze, tehát ha 2 hétig menstruálsz egyfolytában az sem normális.
2014. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 viky27 válasza:
Nekem is volt h kimaradt kb fél év volt de nem mentem orvoshoz,utána már rendszeres volt.Olyan is van ha stresszelsz sokat akkor kimarad v késik sokat.Ne izgulj még fiatal vagy.
2014. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első évben nekem is nagyon rendszertelen volt,hónapok maradtak ki,most már kezd beállni.Ez még normális.
2014. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Minii Vikii ***** válasza:

Ez teljesen normális, nincs semmi gond. Idő kell, amíg beáll. Pár év, és napra pontosan fog mindig megjönni.:D

Minden jót kívánok Neked.:)

2014. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez így teljesen jó, majd 17 év körül kellene beállnia, addig nekem is kimaradt 6 hónap 16 évesen.
2014. szept. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!