Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek mikor jött meg...

Lányok! Nektek mikor jött meg a menzeszetek, hol és kinek mondtátok el? Betétet vagy tampont használtok?

Figyelt kérdés

Én 9 éves voltam, először nem tudtam mi, de sejtettem. Akkor történt mikor fürödtünk Horvátországban a tengerben és anyumnak mondtam el, máig tampont használok.Ti?

16/L



2014. jún. 1. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

majdnem 15 voltam,suliban,barátnőmnek tudtam ott megosztani,persze később anyunak is :) Betét,de szükség esetén tampon.

18/L

2014. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13 voltam, szerencsére itthon jött meg, anyumnak mondtam el, aztán másnap a suliban egy barátnőmnek. Intimtölcsért vagy betétet szoktam használni.
2014. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

14 évesen,őszi szünetben jött meg először és amikor elfogyott a betétem ( mert ilyen újságokhoz ajándékba kapottak elegek volta 1-2 napra) utána boltba vásároltunk akkor mondtam anyunak hogy vegyünk betétet is mert megjött :)


az elején betét volt kb 2 évig utána csakis tampon,sokkal kényelmesebb szerintem,alig észrevehető


20/L

2014. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12 koromban jött meg, suliban. Kb. 10 éves koromtól mindig volt nálam betét erre az esetre, csak épp aznap nem, mert emlékszem, azelőtt lett kimosva az iskolatáskám és elfelejtettem visszatenni a betétet. A lány osztálytársaim mind éretlen majmok voltak, csak röhögtek rajtam, hogy húúúúú, megjött neki, hahaha, de vicces. Ezért az egyik tanárnőnek szóltam, hogy adjon egy betétet, de sajnos nála se volt. Végül az iskolai védőnőtől kaptam. Mindig is betétet használtam, illetve kipróbáltam párszor a tampont is, de mindig nagyon fájt, amikor megtelve kiszedtem, szóval inkább lemondtam róla.
2014. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

13 éves voltam, anyukámnak mondtam el először, betétet használok azóta is. Nagyon görcsölök, a tampon meg csak ront rajta. Max, ha nem az elején vagyok, és fürdőzés van, vagy kirándulás, akkor tampont.

20/L

2014. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12 voltam anyukámnak szóltam ( ő cserélt betétet 2 napig mert én oda se bírtam nézni) és betétet hasznaltam és használok. Tampont csak ha fürdőszoba program van éppen. 30/ N
2014. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

11 voltam, itthon jött meg és anyunak mondtam el. 1,5-2 évig betétet használtam, azóta tampont használok


19/L

2014. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12 éves voltam, nyári szünet volt...itthon voltam. Betétet használtam/használok. Csak lazán odaböktem anyumnak, hogy "nnah, megjött!". Ennyi. 29/nő
2014. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
13éves voltam suliban jött meg(már épp indultam haza) otthon szóltam anyának hogy szerintem megjött megmutatta a betét pontos használatát és kész eleinte betétet használtam aztán már csak tampont
2014. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
utolsó vagyok 20/N
2014. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!